Menų dūzgės 2018

Renginys
2018-04-03 / 2018-04-04
Biblioteka

Balandžio 3–4 dienomis Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka kartu su Ugdymo plėtotės centru, Kultūros ministerija ir Švietimo ir mokslo ministerija organizavo kultūros edukacijos savaitę „Menų dūzgės“. Jos metu vyko įvairūs edukaciniai renginiai, skatinantys mokyklų ir kultūros organizacijų bendradarbiavimą, suteikiantys galimybę mokytojams sistemingai susipažinti su kultūros įstaigų edukaciniais projektais, veiklomis, šiuolaikinėmis švietimo priemonėmis ir taip kelti kvalifikaciją.

Pirmąją dieną dalyviai buvo supažindinti su netradicinėmis pamokų erdvėmis bibliotekoje, skaitmeninės bibliotekos epaveldas sistema ir informacijos paieškos joje ypatumais, sulaukė patarimų, kaip skaitmenintą kultūros paveldo turinį panaudoti istorijos, lietuvių kalbos, dailės, muzikos pamokose. Taip pat dalyviams buvo pristatytas ekslibriso menas, dokumentiniai filmai apie Šiaulius ir jų kaip švietimo priemonių panaudojimo galimybės.

Antrąją „Menų dūzgių“ dieną buvo mokoma naudotis internetiniu įrankiu „Kahoot“, kuris skirtas apklausoms, viktorinoms ar diskusijoms organizuoti. Vyko reljefinės tapybos edukacija, kurioje dalyviai patys galėjo išbandyti šią tapybos techniką. Atkreiptas dėmesys ir į šiuolaikinę operą, apžvelgta užsienio šalių ir Lietuvos operos raida, šiuolaikinės operos ypatumai ir kaita.

Visi užsiregistravę renginių dalyviai gavo Ugdymo plėtotės centro pažymą apie dalyvavimą renginyje.

T. Pauliuščenkos inf.

I. Slonksnytės nuotr.

Komentarai