Nuo rugsėjo 28 d. lankytojus aptarnausime tik nuotoliniu būdu

Informacija
Biblioteka

Atsižvelgdama į Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktoriaus 2020-09-25 įsakymo Nr. A-1308 „Dėl Šiaulių miesto savivaldybės kultūros įstaigų ir Turizmo informacijos centro veiklos organizavimo“ 2020-10-09 pakeitimus ir LR sveikatos apsaugos ministro – valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo spalio 9 d. sprendimą Nr. V-2228 „Dėl kultūros, proamogų bei kitų renginių ir susibūrimų organizavmo būtinų sąlygų“, Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka:

  • Pereina prie nuotolinio skaitytojų aptarnavimo.
  • Riboja renginių dalyvių ir žiūrovų skaičių (renginiuose galima lankytis tik užsiregistravus prie renginio pateiktoje išankstinėje anketoje, vienam asmeniui taikomas 5 kv. metrų ploto reikalavimas).
  • Mokymai ir edukaciniai užsiėmimai atšaukiami, išskyrus Kultūros krepšelio ir Kultūros paso programas, vykdomas tos pačios klasės ar grupės mokiniams.

 

Bibliotekos skaityklos lankytojų šiuo metu neaptarnauja, prieiga prie kompiuterių ir interneto taip pat negalima.

 

Bibliotekos darbo laikas

Pirmadienį–penktadienį – nuo 10 val. iki 19 val., sekmadienį – nuo 10 val. iki 17 val.

 

 

Bibliotekos skaityklos lankytojų šiuo metu neaptarnauja, prieiga prie kompiuterių ir interneto taip pat negalima.

Leidinių užsakymas nuo rugsėjo 28 d. vyksta tik nuotoliniu būdu:

Abonementas     (8 41) 52 37 45
Meno ir muzikos skaitykla      (8 41) 37 17 26
Vaikų ir jaunimo literatūros skyrius (8 41) 52 37 59
Kraštotyros skyrius      (8 41) 37 17 37

Iš anksto užsakyti (rezervuoti) leidiniai išduodami tik bibliotekoje specialiai įrengtuose leidinių išdavimo punktuose: prie Vaikų ir jaunimo literatūros skyriaus įėjimo ir prie pagrindinio bibliotekos įėjimo.

Knygos grąžinamos tik į grąžinimo įrenginius, esančius prie pagrindinio įėjimo į biblioteką ir prie įėjimo į Vaikų ir jaunimo literatūros skyrių.

  • Renginių dalyvių ir žiūrovų skaičius ribojamas (renginiuose galima lankytis tik užsiregistravus prie renginio pateiktoje išankstinėje anketoje, vienam asmeniui taikomas 5 kv. metrų
    ploto reikalavimas).
  • Mokymai ir edukaciniai užsiėmimai atšaukiami, išskyrus Kultūros krepšelio ir Kultūros paso programas, vykdomas tos pačios klasės ar grupės mokiniams.

 

Load More

 

SAUGUMO PRIEMONĖS

Vykstant į biblioteką atsiimti užsakytų leidinių, būtina laikytis visų saugos reikalavimų.

Rekomenduojame atvykti ne didesnėmis nei 2 asmenų grupėmis, išskyrus tuos atvejus, kai paslaugomis nori pasinaudoti vienos šeimos nariai.

Vienu metu bibliotekos patalpose galės būti ne daugiau kaip du vartotojai. Į patalpas bus įleidžiami tik kvėpavimo takų apsaugos priemones dėvintys lankytojai, papildomai rekomenduojama mūvėti pirštines.

Leidinių išdavimo punktuose rasite dezinfekcinio rankų skysčio.

Laukiantys eilėje prie leidinių išdavimo punktų turi laikytis saugaus (ne mažiau kaip 2 metrų) atstumo.

Lankytojai, nesilaikantys nustatytos tvarkos ir saugos reikalavimų, aptarnaujami nebus.

Primename, kad karantino metu asmenims, jaučiantiems bet kokius kvėpavimo takų infekcijos simptomus (pakilusi temperatūra, sloga, kosulys, dusulys, gerklės skausmas, čiaudėjimas, ašarojimas ir kt.), karantino metu bibliotekoje lankytis nerekomenduojama. Užsakytus leidinius galės atsiimti kiti asmenys pateikę jų skaitytojo pažymėjimą.

 

Skaitytojų grąžintos knygos bus karantinuojamos specialiai parengtose patalpose ne mažiau kaip 72 val.

Bibliotekos patalpos, skaitytojų liečiami paviršiai (durų rankenos, savitarnos įrenginys) periodiškai bus kruopščiai dezinfekuojami.

 

Aptarnavimo tvarka gali keistis atsižvelgiant į Šiaulių miesto savivaldybės ekstremalių situacijų komisijos ir Vyriausybės priimtus sprendimus, oficialias rekomendacijas.

Sekite mūsų skelbiamą informaciją.

Saugokime vieni kitus, būkime pakantūs ir supratingi. Jūs visada čia laukiami!

Komentarai