Nuo rugpjūčio 1 d. bibliotekoje privaloma dėvėti veido apsaugos priemones

Informacija
Biblioteka

Dėmesio! Nuo rugpjūčio 1 d., atsižvelgiant į Vyriausybės priimtus sprendimus, Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešojoje bibliotekoje lankytojai PRIVALO dėvėti veido apsaugos priemones ir dezinfekuoti rankas.

 

KNYGŲ GRĄŽINIMAS

Knygas rekomenduojama grąžinti į grąžinimo įrenginius, esančius prie pagrindinio įėjimo į biblioteką ir prie įėjimo į Vaikų ir jaunimo literatūros skyrių.

 

SAUGUMO PRIEMONĖS

  • Vykstant į biblioteką būtina laikytis visų saugos reikalavimų.
  • Bibliotekoje privaloma dėvėti veido apsaugos priemones, dezinfekuoti rankas ir / ar mūvėti vienkartines pirštines visiems lankytojams nuo 6 metų amžiaus. Bibliotekoje rasite dezinfekcinio rankų skysčio.
  • Laukiantys eilėje turi laikytis saugaus (ne mažiau kaip 2 metrų) specialiu žymėjimu nurodyto atstumo.
  • Biblioteka turi teisę reguliuoti lankytojų srautus bei be eilės aptarnauti senyvo amžiaus ir / arba negalią turinčius asmenis, kuriems reikia specialių paslaugų ir / ar aptarnavimo sąlygų.
  • Bibliotekos patalpos bus periodiškai vėdinamos, skaitytojų liečiami paviršiai (durų rankenos, savitarnos įrenginys) periodiškai bus kruopščiai dezinfekuojami.
  • Lankytojai, nesilaikantys nustatytos tvarkos ir saugos reikalavimų, turintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių (pvz., karščiavimas, sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.) aptarnaujami nebus.

Aptarnavimo tvarka gali keistis atsižvelgiant į Vyriausybės priimtus sprendimus, oficialias rekomendacijas.

Sekite bibliotekos skelbiamą informaciją.

Saugokime vieni kitus, būkime pakantūs ir supratingi. Jūs visada čia laukiami!

Komentarai