Padovanok „spalvotą pavasarį“ kovojantiems su onkologinėmis ligomis

Akcija
Biblioteka

Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka kviečia savo lankytojus ir visus šiauliečius prisijungti prie respublikinės gerumo akcijos „Spalvotas pavasaris“, kurios metu prašome įdėti po lašelį gerumo – kepurę, kojinytes, skarelę, riešines, šalikėlį ar kitą reikalingą rankdarbį mažiems ir dideliems ligoniukams.

Tylus, bet su stipria viltimi… Dešimtas pavasariškas žingsnis. Jau dešimtus metus Lietuvoje vyksta akcija „Spalvotas pavasaris“, kurios metu siuvame, mezgame, neriame kepurytes onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams. Rankdarbiautojos iš miestų, miestelių, atokiausių kaimų jau įprato laukti žinios, kada bus duotas startas siųsti savo sukurtas kepurėles kartu su širdimi padiktuotais, atviruke užrašytais linkėjimais mažiesiems kovotojams ir jų artimiesiems. Džiaugiamės ir vėl galėdami paskelbti „Spalvoto pavasario“ pradžią. Nuolatinių mūsų akcijos dalyvių siūlymu norėtume parūpinti kepurėlių ne tik vaikams, bet onkologijos skyriuose besigydančioms moterims. Papuoškime ir sušildykime mažuosius kovotojus, kurių vaikystę sukaustė pikta liga, apglėbkime dėmesiu suaugusius ir leiskime pajusti, kad kovoje ir kelyje į Viltį – jie ne vieni.

Bibliotekos ir jų kolektyvai pasiruošę būti gerumo tiltu tarp sergančiųjų ir juos palaikančiųjų, jos suteiks jums informaciją apie laukiamas kepuraites, kur ir kada jas atnešti. Net jeigu nemezgate ir nesiuvate prie akcijos galite prisidėti nupirkdami audinio ar siūlų savo siuvančiai kaimynei, mezgančiai močiutei ar kartu su visa šeima jaukiai praleisti popietę rašant palinkėjimus sergantiems.
Akcijos metu gauname klausimų, ar galima megzti ne tik kepuraites, bet ir kojines, riešines? Galima. Besigydantiems chemoterapijų metu dažnai šąla rankos ir kojos, šie aksesuarai taip pat reikalingi.

Jeigu turite apie akciją jums kylančių klausimų rašykite elektroninius laiškus adresu vaikamsakcija@gmail.com arba spalv.pavasaris@gmail.com. Padovanokime visi kartu ne tik būtiną aksesuarą ligos paliestiems, bet ir gražią, kūrybinę tradiciją savo bendruomenėms!

Kepuryčių ir kitų mezginių laukiame iki gegužės 15 d. Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos Abonemente. Akcijos pabaiga: 2019 m. gegužės 15 d.

AČIŪ UŽ JŪSŲ GERUMĄ

 

 

 

Komentarai