Paskaita moksleiviams apie elektroninius informacijos paieškos šaltinius

Mokymai
2021-02-09 / 2021-02-09

Vasario 9 d. Radviliškio Lizdeikos gimnazijos 3-iųjų klasių mokiniai dalyvavo nuotolinėje paskaitoje apie mokslui ir studijoms naudingus informacijos šaltinius. Dviejų akademinių valandų trukmės paskaitą vedė Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos Meno ir muzikos skaityklos vyresnioji bibliotekininkė, duomenų bazių kuratorė Daiva Sargiūnienė.

Per paskaitą buvo pristatytos didžiausios duomenų bazės, informacijos paieškos sistemos, jų funkcionalumas ir principai, pateikta praktinių užduočių. Taip pat gimnazistai supažindinti su bibliotekų katalogais, virtualių bibliotekų galimybėmis, virtualiomis paslaugomis ir kt.

IT mokytoja Jolanta Kvedarienė teigiamai įvertino paskaitą: „Džiugu, kad šalyje ir pasaulyje susidariusios nepalankios situacijos metu turime galimybę pamokas mokiniams paįvairinti specialistų, ekspertų vedamomis paskaitomis, konsultacijomis. Šis užsiėmimas ne tik vertingas, bet ir papildantis informacinių technologijų pamokas bei dedantis pagrindą ateičiai, praplečiantis būsimųjų studentų kompetencijas.“

Komentarai