Pirmoji Povilo Višinskio konferencija

Konferencija
2019-04-25 / 2019-04-25
Biblioteka

Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešojoje bibliotekoje 2019 m. balandžio 25 d., ketvirtadienį, vyks mokslinė-praktinė konferencija „Spauda ir leidyba lietuvių tautos istorijoje: vardai, idėjos, darbai, įvykiai“.

2019 m. biblioteka mini 30 metų Povilo Višinskio vardo suteikimo jubiliejų. Šiais metais minime ir lietuviškos spaudos draudimo 155-ąsias ir jos atgavimo 115-ąsias metines. Todėl ŠAVB, atsižvelgdama į šias jubiliejines datas, inicijuoja pirmąją Povilo Višinskio konferenciją, kurioje numatoma naujai pažvelgti į lietuvių spaudos ir leidybos istoriją aktualizuojant vardus ir idėjas bei darbus ir įvykius.

Konferenciją sudarys dvi dalys: pirmojoje – Lietuvos istorijos, Lietuvių literatūros ir tautosakos institutų, Vilniaus, Vytauto Didžiojo ir Šiaulių universitetų mokslininkų pranešimai, antrojoje – bendra diskusija įvairiais spaudos ir leidybos klausimais. Visą konferencijos programą rasite žemiau.

Išankstinė registracija. Iš anksto užsiregistravę dalyviai gaus kvalifikacinius pažymėjimus, liudijančius dalyvavimą konferencijoje ir įgytas žinias. 

Konferencijos organizacinis komitetas:

Pirmininkas – prof. dr. Bronius Maskuliūnas, Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka.

Nariai:

Roma Baristaitė, Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka.

Dalia Jakaitė, Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka.

Rimantas Miknys, Lietuvos istorijos institutas.

Dainius Radzevičius, Lietuvos žurnalistų sąjunga.

 

Komentarai