Pristatyta vasaros stovyklos JAV galimybė gimnazistams

Renginys
2019-03-01 / 2019-03-01
Bibliotekos Mažoji salė

Kovo 1 d. bibliotekoje viešėjo Baltijos–Amerikos laisvės fondo (BAFF) atstovė Lietuvoje Ingrida Laurinavičienė. Ji 11-ų klasių moksleiviams pristatė galimybę dalyvauti konkurse ir vasarą keliauti į Jungtines Amerikos Valstijas.

Baltijos–Amerikos laisvės fondas jau šeštą vasarą organizuoja Lyderystės akademijos programos stovyklą Jungtinėse Valstijose 30-iai vienuoliktų klasių gimnazistų iš Estijos, Latvijos ir Lietuvos. BAFF Lyderystės akademijos tikslas yra suteikti unikalią progą Baltijos šalių vienuoliktų klasių gimnazistams pasimokyti lyderystės ir verslumo, išbandyti save įvairiose praktinėse srityse ir susipažinti su JAV kultūra, taip pat ir su savo bendraamžiais iš kitų Baltijos šalių. Specialiai parengti dėstytojai padės dalyviams išmokti naudotis savo unikaliomis savybėmis ir patirtimi, mokantis verslumo ir lyderystės, taip pat padės jiems lavinti įgūdžius.

Norintys kandidatuoti visą informaciją gali rasti tinklalapyje: http://balticamericanfreedomfoundation.org/programs-awards-leadership/

Komentarai