Projekto „Prisijungusi Lietuva“ pristatymo renginys

Konferencija
2018-11-06 / 2018-11-06
Biblioteka

Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešojoje bibliotekoje lapkričio 6 dieną vyko projekto „Prisijungusi Lietuva: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė” pristatymo renginys, kurio metu projekte užsiregistravusių bendruomenių atstovai buvo supažindinti su šiuolaikinių informacinių technologijų svarba kiekvieno gyventojo gyvenime, buityje ir panaudojimu plečiant bendruomenių veiklas.

Prie projekto „Prisijungusi Lietuva“ prisijungti gali gyvenamosios vietovės bendruomenės, kurios:

  • nori mokytis, tobulėti, susipažinti su šiuolaikinėmis informacinėmis technologijomis;
  • yra registruotos Juridinių asmenų registre;
  • lankosi netoliese esančioje bibliotekoje;
  • mėgsta dalyvauti renginiuose, bendrauti, kurti, laimėti prizų.

Registruokite savo bendruomenę dalyvauti projekte čia.

Bendruomenių registracija vis dar vyksta. Planuojama registracijos pabaiga – 2018 lapkričio 15 d.

Kodėl bendruomenei verta dalyvauti projekte?

  • Tikime, kad Jūsų bendruomenėje yra daug žmonių, besinaudojančių informacinėmis ir ryšio technologijomis. Kiekvieno jų šios srities patirtis ir įgūdžiai yra labai skirtingi. Pasiūlysime veiklų norintiesiems įgūdžius patobulinti, o taip pat padėsime sužinoti, kaip saugiai naudotis internetu, kaip atskirti netikras naujienas ir pan. Geriausius skaitmeninius įgūdžius turintį Jūsų bendruomenės narį pakviesime tapti skaitmeniniu lyderiu, galinčiu konsultuoti kitus narius ir taip kelti Jūsų bendruomenės skaitmeninių žinių lygį. Mainais už šią veiklą pasiūlysime jam darbo priemonę – planšetę.
  • Galėsite „pasimatuoti“ savo bendruomenės skaitmeninius gebėjimus ir juos pagerinti.
  • Pasiūlysime puikų šansą pasinaudoti internetine erdve savo bendruomenės veiklai plėsti. Jeigu apie tai negalvojote ar tokią mintį buvote atidėję dėl kitų priežasčių – kviečiame tai padaryti jau dabar! Kodėl? Nes pakviesime bendruomenes teikti paraiškas e. prizui laimėti ir 120 laimėtojų galės realizuoti savo idėjas padedant projektui „Prisijungusi Lietuva“.
  • Projekto „Prisijungusi Lietuva“ tikslas – palengvinti, supaprastinti, paįvairinti Jūsų bendruomenės narių kasdienybę, padėti Jūsų žmonėms drąsiau ir saugiau žengti į skaitmeninę erdvę.

Projektas finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis. 

I. Slonksnytės nuotr.

Komentarai