Saugesnio interneto savaitės renginiai

Renginys
2021-02-08 / 2021-02-13

2021 m. vasario 9 d. vyksianti Saugesnio interneto diena bus minima daugelyje pasaulio šalių (daugiau nei 150 šalių) jau 18-ą kartą. Jos tikslas – atkreipti dėmesį į aktualius skaitmeninius iššūkius, skatinti saugesnį, ypač vaikų ir jaunuolių, naudojimąsi internetu ir skaitmeninėmis technologijomis.

Lietuvoje įvairios šviečiamosios saugesnio interneto veiklos vyks visą savaitę, organizuojant teminę akciją Saugesnio interneto savaitė.

Saugesnio interneto savaitę organizuoja projektas „Prisijungusi Lietuva: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė“.

Kviečiame dalyvauti!

VEIKLOS

Nacionalinė viktorina

Saugesnio interneto savaitės metu 4–6 klasių mokinių komandos kviečiamos dalyvauti nacionalinėje saugesnio interneto viktorinoje.

Registruokite savo komandą iki vasario 5 d. ir dalyvaukite!

Viktorinos taisyklės ir registracija.

 

Edukacinės pamokėlės

Saugesnio interneto savaitės metu kviečiame stebėti edukacines pamokėles, kuriose Draugiško interneto meškiukas bendraus tiek su vaikais, tiek su ekspertais apie tai, kaip internete būti saugesniems.

Pamokėlės orientuotos į 4–6 klasių moksleivius, kiekvienos pamokėlės trukmė – iki 30 min.

Kiekvieną dieną „Prisijungusi Lietuva“ paskelbs po naują edukacinę pamokėlę (nuorodas į YouTube kanalą), kurią galėsite stebėti bet kuriuo patogiu metu.

 

Virtualus edukacinis renginys „Išmani biblioteka – erdvė kurti ir augti” Lietuvos viešųjų ir mokyklų bibliotekų darbuotojams

Biblioteka tai –  atvira žinioms ir idėjoms erdvė, bendruomenės kūrimosi ir traukos centras, kuri reikšmingai prisideda prie projekto „Prisijungusi Lietuva” misijos įgyvendinimo – informacinės visuomenės kūrimo.

Saugesnio interneto savaitės iniciatyva rengiamas virtualus edukacinis renginys „Išmani biblioteka – erdvė kurti ir augti” Lietuvos viešųjų ir mokyklų bibliotekų  darbuotojams. Vasario 9 d. 13 – 16 val. renginys sukvies ekspertus ir Jums gerai pažįstamus veidus, kurie pasakos apie technologijų naujoves, saugų jų naudojimąsi, 5G ryšio proveržį. Atkreipsime Jūsų dėmesį į virtualių socialinių erdvių pranašumus ir pavojus bei pakviesime atsisukti į save, į savo emocinę sveikatą, jos atpažinimą ir stiprinimą. Dar pasidalinsime patirtimi ir įžvalgomis apie teminių akcijų įgyvendinimo subtilybes. O svarbiausia – viskas nuotaikingai ir su lašeliu muzikos bei magijos.

Visi užsiregistravę dalyviai gaus pažymėjimus!

Nuoroda į transliaciją ir renginio programa.

logotipas

Komentarai