ŠAVB direktorius apdovanotas ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Riterio kryžiumi

Informacija
2021-02-16 / 2021-02-16

kryžiusNorime su Jumis pasidalyti džiugia žinia – Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos direktorius prof. dr. Bronius Maskuliūnas apdovanotas ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Riterio kryžiumi.

Kaip skelbiama LR Prezidento dekrete „Dėl Lietuvos Respublikos ir užsienio valstybių piliečių apdovanojimo Lietuvos valstybės ordinais ir medaliais Vasario 16-osios – Lietuvos valstybės atkūrimo proga“, prof. dr. Bronius Maskuliūnas apdovanojamas už aktyvią lyderystę ir profesionalumą, inovatyvių sprendimų, skatinančių viešųjų bibliotekų atvirumą ir paslaugų prieinamumą autizmo spektro sutrikimą turintiems vartotojams puoselėjimą.

Ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Riterio kryžius – dvidešimt pirmas pagal svarbą Lietuvos valstybės apdovanojimas, kuriuo Lietuvos Respublikos Prezidento dekretu apdovanojami asmenys už ypatingus nuopelnus garsinant Lietuvos vardą, puoselėjant ir plėtojant tarpvalstybinius santykius, už humanitarinę pagalbą Lietuvai, už ypatingus nuopelnus valstybės tarnyboje, kultūros, mokslo ir švietimo, verslo ir gamybos, sveikatos ir socialinės apsaugos, karybos, sporto, ūkio bei kitose srityse.

 

Dėl karantino apribojimų apdovanojimas įteiktas nuotoliniu būdu. Pasibaigus karantino ribojimams, Prezidentas Gitanas Nausėda apdovanojimą tradiciškai įteiks LR Prezidento rūmų Baltojoje salėje.

 

Bibliotekos kolektyvas nuoširdžiai sveikina savo vadovą ir didžiuojasi šiuo aukštu valstybiniu įvertinimu!

Bibliotekos archyvo nuotrauka

 

Komentarai