ŠAVB specialistai komunikacijos ir kūrybinio rašymo įgūdžių tobulinimo stovykloje

Mokymai
2020-06-10 / 2020-06-12
Biblioteka

Birželio 10–12 d. Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos informacijos specialistas Tomas Pauliuščenka ir rinkodaros specialistė Justina Grigienė dalyvavo Plungės rajono savivaldybės viešosios bibliotekos organizuotoje Vakarų regiono bibliotekininkų komunikacijos ir kūrybinio rašymo įgūdžių tobulinimo stovykloje.

Stovykloje dalyvavo Plungės rajono savivaldybės viešosios bibliotekos, jos filialų, Klaipėdos apskrities viešosios Ievos Simonaitytės bibliotekos, Šilutės rajono savivaldybės Fridricho Bajoraičio viešosios bibliotekos ir Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos specialistai.

Pirmąją dieną vyko kūrybinio rašymo dirbtuvės, kurias vedė kūrybos namų „Kregždynas“ įkūrėja, rašytoja, knygos „Vakaro istorijos Lietuvos mergaitėms“ autorė Viktorija Urbonaitė. Dirbtuvių metu išmokta kūrybiškiau pažvelgti į savo rašomus tekstus, kurti įtikinamesnį ir skaitytojui patrauklesnį turinį.

Birželio 11–12 d. bibliotekų specialistams komunikacijos mokymus vedė turinio agentūros „SuperYou“ projektų direktorė Agnė Mileikaitė. Edukatorė yra dirbusi Lietuvos ambasadoje Vašingtone Kanceliarijos skyriaus vedėja, jau penkerius metus dirba su įvairiais skaitmeninio turinio projektais Baltijos šalių rinkose. Šiuo metu A. Mileikaitė dirba ne tik su socialiniais tinklais, bet ir su turinio kūrimo projektais, svetainių kūrimu, rinkodaros strategijų rengimu, duomenų analize. Mokymų metu įsigilinta į skirtingų komunikacijos priemonių ir informacijos sklaidos platformų privalumus bei trūkumus, pritraukiamas auditorijas bei dažniausiai daromas klaidas. Taip pat nagrinėtos informacijos socialiniuose tinkluose pateikimo subtilybės, atliktos komandinio darbo užduotys, padėjusios ne tik tobulinti įgūdžius, bet ir geriau susipažinti su kitų bibliotekų komunikacijos strategijomis.

Stovyklą finansavo Lietuvos kultūros taryba ir LR kultūros ministerija.

Plungės rajono savivaldybės viešosios bibliotekos archyvo nuotr.

Komentarai