Sekmadienis su augintiniu

Renginys
2018-11-11 / 2018-11-11
Biblioteka

Turbūt kiekvienas sutiksite, kad bet kuris augintinis yra pilnavertis šeimos narys ir jam reikia skirti tiek pat dėmesio, kiek ir bet kuriam kitam šeimos nariui. Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka jau ne pirmą kartą paskiria visą savaitgalio dieną renginiams ir edukacijoms šeimoms. O šį šeimadienį ,lapkričio 11 d., kvietėme vaikus, tėvelius, senelius ir jų augintinius į „Sekmadienį su augintiniu“.

Vaikų čia laukė didelio susidomėjimo sulaukęs kūrybinių edukacijų kampelis, kuriame mažieji gaminosi mozaikinius rėmelius savo augintinio nuotraukai, lipdė mėgstamiausio gyvūno skulptūrėles. Taip pat, savarankiškai arba su tėvelių ir bibliotekos darbuotojų pagalba, vaikai piešė ant savo ir draugų veidų įvairių gyvūnėlių kaukes.

Mažieji ir jų tėveliai taip pat aktyviai dalyvavo interaktyvioje viktorinoje „Gyvūnų pasaulio įdomybės“, žaidime „Linksmasis gyvūnėlių bingo“. Daug krykštavimo ir šurmulio sulaukė sensorinis literatūrinis užsiėmimas mažiesiems pagal Nadios Kovaliovos knygą „Meškis ir žąsis“. 

Tarptautinės kategorijos dresūros teisėjas Alfonsas Dauskurdis su savo augintiniu belgų aviganiu Rakščiu pravedė praktinį seminarą „Bendravimas su šunimi – kaip rasti bendrą kalbą?“, kurio metu papasakojo, kaip šuo supranta gyvenimą, kaip teisingai jį auklėti ir prižiūrėti. Vaikus pralinksmino šunų atliekami triukai, kuriuose galėjo sudalyvauti ir jie patys.

„Sekmadienio su augintiniu“ lankėsi ir organizacija „Šiaulių letenėlė“ su naujų šeimininkų ieškančiais gyvūnėliais. Bibliotekos lankytojai turėjo progą susipažinti su organizacijos savanoriais, pabendrauti su gyvūnų globos namų gyventojais, paaukoti jiems maisto, galbūt susirasti naują keturkojį draugą arba pasiryžti taip pat tapti savanoriu.

Šeimadienį užbaigė balandžių augintojo Rimanto Benetos įvairių veislių dekoratyvinių balandžių ir triušių paroda.

T. Pauliuščenkos inf.

I. Slonksnytės nuotr.

Komentarai