Registracija į Sensorinius skaitymus atsinaujina

Edukacinis užsiėmimas
Biblioteka

Šių metų birželio 27 d. Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka pirmoji Lietuvoje oficialiai pasiskelbė esanti draugiška autizmo spektro sutrikimų ir kitų kalbos ir komunikacijos sutrikimų turintiems vaikams ir pradėjo teikti naują paslaugą – sensorinius skaitymus. Džiugu pranešti, kad per tris sensorinių skaitymų mėnesius užfiksuota daugiau nei 70 apsilankymų!

Sensorinių skaitymu metu vaikai susipažino su knygoje gyvenančiu monstriuku, sniego žmogumi, kuris ypač mėgsta makaronus, ir Rudučiu, kurio geriausia draugė – pienė. Šios istorijos taip patiko vaikams, kad daugelis jų grįžo į tą patį užsiėmimą net keletą kartų!

Džiaugdamiesi naujos paslaugos populiarumu pranešame, kad spalio mėnesį pradedame net su trimis naujomis sensorinių skaitymų istorijomis – susipainiojęs spalvų monstriukas, kuris mėgins išnarplioti savo jausmus (pagal Annos Llenas knygą „Spalvų monstriukas“), meškis, kuris susidraugavo su žąsimi ir kartu patyrė daugybę smagių nuotykių (pagal Nadios Kovaliovos knygą „Meškis ir žąsis“), ir lokys, su kuriuo labai nori susidraugauti nauji kaimynai – įkyrūs triušiukai (pagal Ciaros Flood knygą „Įkyrūs triušiukai“).

Registracijos formą į spalio mėnesio užsiėmimus rasite paspaudę šią nuorodą:

https://goo.gl/forms/1SoyOoLrEfaK1cBJ3

Apie sėkmingą registraciją informuosime elektroniniu paštu.

Komentarai