Šiauliečių pamėgti „Kiemai“ grįžta!

Renginys
Biblioteka

Šiais metais vėl susitinkame Šiaulių miesto ir rajono daugiabučių namų kiemuose, kuriuose Jūsų lauks dar smagesni pokalbiai ir diskusijos su aktoriais, televizijos laidų vedėjais, rašytojais ir keliautojais.

Projektas „KULTŪRA ANT SLENKSČIO: KULTŪRINĖ KIEMŲ INTERVENCIJA“ („Kiemai“) 2019 m. susilaukė ypatingo susidomėjimo ir sėkmės – renginių ciklas į daugiabučių kiemus pritraukė mases šiauliečių ir miesto svečių, o Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešajai bibliotekai buvo įteikta Šiaulių miesto savivaldybės premija už geriausią metų kultūrinės edukacijos projektą Šiauliuose.

2020 m. projektas grįžta su dar daugiau idėjų ir pramogų šiauliečiams – nauji diskusijų dalyviai, naujos pokalbių temos ir nauji kiemai!

Pirmasis susitikimas – liepos 23 d., ketvirtadienį, 17.30 val. Gardino g. 7 kieme (Pietiniame mikrorajone). Simboliška, kad 2020 m. pirmą kartą susitinkame būtent šiame kieme, kurį jau antrus metus galite išvysti visoje „Kiemų“ reklaminėje medžiagoje (nuotraukos autorius fotomenininkas A. Musneckis, metai nežinomi).

Čia pokalbio-diskusijos „Humoras, kaip (iš)gyvenimo forma“ susitinka vertėjas, humoristas, televizijos laidų vedėjas Paulius Ambrazevičius ir žurnalistas, laidų ir renginių vedėjas Rimas Šapauskas.

Nuo 17.00 val. besirenkančius į renginį sveikins grupė „The Phonic Strings“.

 

Liepos 30 d., ketvirtadienį, 17.30 val. Žeimių g. 8A kieme (Ginkūnai) susitiks aktorė Ineta Stasiulytė ir rašytoja Jurga Tumasonytė, kurios kalbėsis intriguojančia tema „Moterys ir kitos stebuklingos būtybės“.

Nuo 17.00 val. besirenkančius į renginį sveikins grupė „5:05“.

 

 

 

Rugpjūčio 7 d., penktadienį, 17.30 val. V. Grinkevičiaus g. 18, (Pietiniame mikrorajone) su diskusija „Milžinų batai“ Jūsų lauks gamtos fotografas Marius Čepulis ir žurnalistas, keliautojas Liudas Dapkus.

Nuo 17.00 val. besirenkančius į renginį sveikins Elzė Urbietytė.

 

 

 

 

Rugpjūčio 18 d., antradienį, 17.30 val. Talšos g. 4, (Centre) kalbinsime keliautojus, žurnalistus, prodiuserius Martyną Starkų ir Vytarą Radzevičių. Diskutuosime tema „Renkant pasaulio trupinius“.

Nuo 17.00 val. besirenkančius į renginį sveikins grupė „Kieno Mishke Kankorezhiai“.

 

 

 

 

Renginiai NEMOKAMI.

Renginiai bus gyvai verčiami į gestų kalbą.

Informaciją apie kitus ciklo renginius galite sekti www.savb.lt

Nepraleisk progos pasikalbėti taip, kaip seniai nesikalbėjome – savo miesto kieme!

Komentarai