Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos diena su Šiaulių pučiamųjų orkestru

Koncertas
2018-05-07 / 2018-05-07
17.30
Bibliotekos Konferencijų salė

Gegužės 7 d. bibliotekoje buvo minima Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos diena. Ta proga Konferencijų salėje koncertavo Šiaulių pučiamųjų orkestras.

Vakarą pradėjo bibliotekos direktorius prof. dr. Bronius Maskuliūnas, pasveikinęs susirinkusiuosius ir pasidžiaugęs jau tradicija tapusiu Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienos minėjimu bei bendradarbiavimu su Šiaulių pučiamųjų orkestru.

Renginį vedė ir susirinkusiuosius skaitoma poezija linksmino aktorius Vladas Baranauskas. O publika turėjo galimybę laimėti bibliotekos leidinio „Aušros alėja“ naujausią numerį trumpos viktorinos metu.

Koncerte skambėjo K. Daugėlos, M. K. Oginskio, M. K. Čiurlionio, B. Dvariono, D. Dolskio, V. A. Mocarto, R. Falvo, J. Novakausko, E. Toselio, E. Osterlingo, L. Ardičio kūriniai, dirigavo Gediminas Brūzga ir orkestro vadovas Sigitas Vaičiulionis.

Dainavo solistai Kristina Valčiulienė (sopranas) ir Pijus Kondrotas (baritonas). Išklausiusi solistų stiprius ir skambius balsus publika po kiekvienos dainos nuo scenos atlikėjus palydėdavo gausiais plojimais. Kūrinius atliko Majus Šalkus (valtorna) ir Kamilė Kaučikaitė (fortepijonas). Jų pasirodymai taip pat buvo įvertinti garsiomis ovacijomis.

T. Pauliuščenkos inf.

I. Slonksnytės nuotr.

Komentarai