E. paslaugos internetu: patogiau, paprasčiau, greičiau

Mokymai
2020-01-21 / 2020-01-21
Bibliotekos Mažoji salė

Projektas „Prisijungusi Lietuva: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė“ besidominčius e. paslaugų galimybėmis patogesniam gyvenimui 2020 m. sausio mėnesį kvietė stebėti transliacijas „Viešosios paslaugos internetu kiekvienam“.

Internete ne tik bendraujame, ieškome informacijos, bet ir naudojamės įvairiausiomis paslaugomis. Besiplečiančios elektroninės paslaugos siekia palengvinti mūsų gyvenimą. Sausio 15, 16, 21 dienomis vykusios transliacijos, kurias stebėjo į biblioteką susirinkę miestiečiai, buvo skirtos sužinoti, kaip naudotis populiariausiomis „Sodros“ el. paslaugomis (užpildyti ir pateikti prašymus „Sodrai“; informacija apie paskirtą ar prognozuojamą pensiją, įmokas ir kt.);  susipažinti su e. pristatymo sistema (kaip nemokamai pateikti raštą, prašymą, kreipimąsi daugeliui valstybės ar savivaldybių institucijų; pasitikrinti, ar dokumentas pasiekė adresatą); apie naudingus „Ignitis“ savitarnos svetainės namų ūkio sprendimus (elektros, dujų, šildymo rodmenų deklaravimas; mokėjimų atlikimas; sutarčių sudarymas).

Projektas „Prisijungusi Lietuva: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė“ finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis.  

Ievos Slonksnytės nuotraukos

Komentarai