Skaitydami mes pakeisime pasaulį!

Akcija
2019-08-31 / 2019-09-01
Biblioteka

Visoje Lietuvoje jau startavo kasmet vis daugiau skaitytojų įtraukiantis „Skaitymo iššūkis“. Akciją ketvirtą kartą organizuojančios Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio apskričių viešosios bibliotekos kviečia literatūros mylėtojus vėl aktyviai dalyvauti ir pasinerti į knygų pasaulį, domėtis skaitymu, literatūra, dalytis ja su bičiuliais, stoti į kovą su savimi, šturmuoti bibliotekas, atsiversti knygas ir įveikti tik 5 skaitymo užduotis.

Akcijos tikslas – per vasarą (birželio 1–rugpjūčio 31 d.) perskaityti penkias knygas:

  1. Lietuvių autoriaus knygą;
  2. Knygą, kurią rekomendavo bibliotekininkas;
  3. Knygą apie keliones;
  4. Knygą geltonu viršeliu;
  5. Knygą, kurios pavadinimas prasideda ta pačia raide kaip ir Tavo vardas.

Užsiregistruok, dalyvauk ir laimėk!

Norintieji dalyvauti varžytuvėse gali registruotis savarankiškai, užpildę internetinę registracijos formą www.vasarasuknyga.lt, nurodę savo biblioteką ir įvertinę perskaitytą knygą. Dalyvių amžius neribojamas.

2019 m. minint Pasaulio lietuvių metus, „Skaitymo iššūkio“ organizatoriai kviečia ir visus pasaulio lietuvius dalyvauti vasariškose varžytuvėse! Registruojantis svetainėje reikia nurodyti, kad gyvenate užsienyje.

Kas laukia sėkmingai iššūkį įveikusių dalyvių?

Visi, sėkmingai įveikę „Skaitymo iššūkį“ ir gavę patvirtinimą el. paštu, dalyvaus bendroje loterijoje, kurioje bus galima laimėti 3 pagrindinius prizus: dovanų kuponą dviračiui įsigyti, paspirtuką ir elektroninę skaityklę! Laimėtojai bus renkami burtais, o varžytuvių pabaigoje vasariškais knygų skirtukais bus apdovanoti visi dalyviai. Tai pat kviečiame sekti „Vasaros su knyga“ „Facebook“ paskyrą ir laimėti papildomų prizų.

 

„Vasara su knyga“ – tai Lietuvos apskričių viešųjų bibliotekų organizuojama skaitymo skatinimo programa, patvirtinta  2018 m. spalio 19 d. Lietuvos Respublikos kultūros ministro įsakymu Nr. Įv-746/v-834 „Dėl skaitymo skatinimo 2019–2024 metų programos ir skaitymo skatinimo programos 2019–2021 metų veiksmų plano patvirtinimo“. „Skaitymo iššūkis“ yra viena iš „Vasara su knyga“ iniciatyvos dalių.

Daugiau informacijos ir registracijos formą rasite: http://vasarasuknyga.lt/ bei „Facebook“ paskyroje https://www.facebook.com/vasarasuknyga/.

Smagaus „Skaitymo iššūkio“ ir turiningo laiko su knyga!

 

Kontaktiniai asmenys Šiaulių regione:

Tomas Pauliuščenka, tel. (8 41) 52 37 46, el. paštas t.pauliuscenka@savb.lt;

Aušrinė Petrevičiūtė, tel. (8 41) 52 37 47, el. paštas a.petreviciute@savb.lt.

Komentarai