Su kultūros pasu – į biblioteką!

Informacija
Biblioteka

Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka (ŠAVB) nuo šių metų balandžio mėnesio moksleiviams siūlo kultūros ir meno paslaugas pagal Kultūros paso programą:

Edukacinių užsiėmimų dalyviai bus supažindinami su specialia spaudos technika, monotipija, ir ją naudodami kurs vienetinį knygos savininko ženklą – ekslibrisą. Taip pat įgis žinių ir įgūdžių, kaip elgtis su dažais ir kitais įrankiais, patirs kūrybinį džiaugsmą. Technologija lengvai įvaldoma bet kurio amžiaus kūrėjui, todėl kviečiame registruotis 1–12 klasių mokinius. Kultūros paso paslaugas galima užsakyti svetainėje https://kulturospasas.emokykla.lt/renginiai.

Kultūros pasas nėra fizinis dokumentas – tai priemonė, administruojama švietimo portale https://www.emokykla.lt/. Nuo 2019 m. kultūros pasas skiriamas visiems pagal bendrojo ugdymo programas besimokantiems mokiniams, siekiant skatinti jų kultūrinį sąmoningumą, ugdyti kūrybiškumą, dalyvavimą meninėje kūryboje ir šiuolaikiniame kultūriniame gyvenime. Kultūros pasui įgyvendinti kiekvienais kalendoriniais metais vienam moksleiviui skiriama 15 eurų. Priklausomai nuo amžiaus grupės mokinys kultūros ir meno paslaugomis pasinaudoja dalyvaudamas kartu su grupe / klase arba individualiai. Galimas pasirenkamų paslaugų spektras per metus priklauso nuo paslaugos kainos. Daugiau informacijos apie kultūros pasą.

 

 

 

Komentarai