„Kiemuose“ kalbinome Paulių Ambrazevičių ir Rimą Šapauską

Renginys
2020-07-23 / 2020-07-23
Biblioteka

2020 metų vasarą projektas „Kiemai“ į Šiaulių miesto ir rajono daugiabučių kiemus grįžta su dar daugiau idėjų ir pramogų šiauliečiams – nauji diskusijų dalyviai, naujos pokalbių temos ir nauji kiemai! Pirmasis susitikimas įvyko liepos 23 dienos vakare Gardino g. 7 kieme (Pietiniame). Publikos laukė ir intriguojančia tema „Humoras, kaip (iš)gyvenimo forma“ diskutavo Lietuvoje gerai žinomi žmonės – vertėjas, humoristas, televizijos laidų vedėjas Paulius Ambrazevičius ir žurnalistas, laidų ir renginių vedėjas Rimas Šapauskas. Diskusiją moderavo režisierius Paulius Ignatavičius.

Besirenkančius į renginį sveikino grupė „The Phonic Strings“.

KIEMAI jau Gardino g. 7!

Posted by Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka on 2020 m. liepos 23 d., ketvirtadienis

 

I. Slonksnytės nuotr.

Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos organizuojamas renginių ciklas „Kultūra ant slenksčio: kultūrinė kiemų intervencija“, šiauliečių trumpai pramintas „Kiemais“, jau antrus metus kviečia šiauliečius ir miesto svečius susitikti daugiabučių namų kiemuose, kur publikos laukia įdomūs diskusijų dalyviai, intriguojančios pokalbių temos, edukaciniai užsiėmimai vaikams.

Pirmaisiais metais projekto organizatorės ŠAVB lūkesčiai pasiteisino su kaupu – „Kiemai“ į daugiabučių kiemuose vykusius susitikimus su žinomais kultūros ir visuomenės veikėjais pritraukė mases žiūrovų, bendram kūrybiniam procesui sujungė miesto kultūros, verslo, jaunimo organizacijas, daugiabučių namų administratorius ir bendruomenes, įtraukė net tuos asmenis, kurie  abejingai žvelgia į kultūrinius renginius ir retai juose dalyvauja. 2019 m. ŠAVB projektas „Kiemai“ Šiaulių miesto savivaldybės įvertintas kaip geriausias metų kultūrinės edukacijos projektas Šiauliuose.

Todėl nepraleisk progos sudalyvauti ir pasikalbėti taip, kaip seniai nesikalbėjome – savo miesto kieme!

Informaciją apie renginių ciklą ir artimiausius renginius galite sekti www.savb.lt.

 

Komentarai