Internetinis nuorodų medis

Kviečiame naudotis Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos kartu su bibliotekų lankytojais pasodintu „Interneto nuorodų medžiu“! Tikimės, kad kruopščiai atrinkta ir vienoje vietoje pateikta informacija bus aktuali ir naudinga!

Jūsų patogumui šis modulis suskirstytas į penkias dalis:
• AŠ. Šioje dalyje pristatomos tokios temos: sveikata, kelionės, pinigai, nuotolinis mokymasis, laisvalaikis, teisės ir socialinė sauga.
• MANO ŠEIMA. Šioje dalyje pasakojama apie genealoginių medžių kūrimo įrankius ir bendravimo priemones („Skype“ programa ir kt.)
• MANO BENDRUOMENĖ. Šioje dalyje supažindinama su socialiniais tinklais, krašto paveldu, aptariami įvairūs regionai ir jų specifika, pateikiama informacija apie nemokamus renginius, orus ir kasdienybės aktualijas.
• MANO ŠALIS. Šioje dalyje sužinosite, kaip veikia elektroninis parašas, kokios yra elektroninės valdžios paslaugos ir kokius žemėlapius galima rasti internete.
• MANO ŽINIASKLAIDA. Šioje dalyje pristatomi interneto laikraščiai, televizija ir radijas, elektroninės knygos, vaizdinės ir garsinės knygos, virtualios parodos ir kitos aktualios temos.

JEIGU NORITE TOBULĖTI IR PAGILINTI SAVO ŽINIAS, KAD GALĖTUMĖTE SUMANIAU NAUDOTIS ELEKTRONINĖMIS PASLAUGOMIS, ŠIS MEDIS – JUMS!

Šiame modulyje rasite tinklalapius ne tik lietuvių, bet ir anglų, estų, latvių kalbomis. Norėdami juos išversti, nukopijuokite tinklalapio adresą ir įklijuokite į www.google.lt paieškos langą. Spauskite „Išversti šį puslapį“ (angl. translate) ties pirmu pateiktu rezultatu. Pasirinkite, iš kokios į kokią kalbą reikia versti, ir viskas! Norime atkreipti dėmesį, kad automatiškai išverstas tekstas nebus rišlus, tačiau bendram supratimui tikrai pakaks.
Norėdami susipažinti su modulio turiniu, spauskite mygtuką „Temos“.