Šiaulių knygų mugė

Nepraleisk Šiaulių knygų mugės 2018!

Lapkričio 17 d. biblioteka kviečia visus šiauliečius ir miesto svečius į Šiaulių knygų mugę. Šių metų Knygų mugės šūkis „Įkvėpkime Lietuvą“, kuriuo siekiama prisidėti prie Šiaulių, kaip stipraus regiono kultūros centro, kūrimo, mažinti kultūrinę atskirtį tarp sostinės ir Lietuvos regionų, įkvėpti jaunus žmones kurti savo gimtajame mieste, skatinti visuomenę skaityti, suteikti galimybę susipažinti su knygų ir meno naujienomis, dalyvauti kultūrinėje, meninėje, edukacinėje veikloje.

Kaip ir kasmet mugėje sutiksite nacionalinių ir regiono leidėjų, kultūriniuose renginiuose pasimatysite ir susipažinsite su žinomais rašytojais, profesionaliais menininkais ir atlikėjais.

Į mugę kviečiamos leidyklos, knygų autoriai ir įvairaus meno atstovai, kurie suteiks galimybę susipažinti su naujausia literatūra, pažinti įvairias vaizduojamojo meno formas, sužinoti naujausias knygų skaitymo tendencijas ir įsigyti Jus sudominusių knygų.

Mugės globėjas – Šiaulių miesto meras Artūras Visockas.

Projektą iš dalies finansuoja Šiaulių miesto savivaldybė.

Sekite artėjančios Šiaulių knygų mugės 2018 naujienas bibliotekos tinklalapyje. Artėjant mugei, čia rasite ir detalesnę renginių programą.

Kviečiame prisiminti Šiaulių knygų mugės 2017 akimirkas:

Apie Šiaulių knygų mugę 2017
Nuotraukos

 

Projektas finansuojamas Šiaulių miesto savivaldybės lėšomis.

Renginio informaciniai partneriai: dienraščiai „Lietuvos žinios“, „Šiaulių naujienos“, „Bernardinai.lt“, „Etaplius.lt“, VšĮ Šiaulių turizmo informacijos centras.