Rekomenduojamos literatūros sąrašai

Atkurtos Lietuvos valstybės šimtmečiui paminėti Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos Vartotojų aptarnavimo skyrius parengė rekomenduojamojo pobūdžio grožinės literatūros istorine tematika sąrašą. Į jį buvo įtrauktos 2008–2018 m. išleistos lietuvių ir užsienio autorių knygos.
Literatūros sąrašas sugrupuotas pagal istorinius laikotarpius: priešistorė ir senovė, Viduramžiai, Naujieji amžiai ir Naujausieji laikai. Pateiktos trumpos kūrinių anotacijos. Tikimės, kad šis sąrašas skaitytojus supažindins su istorinės tematikos grožine literatūra, papildys žinias apie istorinius įvykius, reiškinius, asmenybes, paskatins domėtis istorija, ugdys patriotiškumą ir pilietinę atsakomybę.

PARSISIŲSTI LITERATŪROS SĄRAŠĄ

Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos Vartotojų aptarnavimo skyriaus darbuotojai parengė rekomenduojamos psichologinės literatūros sąrašą. Knygų sąrašas sudarytas atsižvelgiant į psichologų, psichoterapeutų bei bibliotekos darbuotojų rekomendacijas, pagal šias temas: savęs pažinimas bei asmenybės tobulėjimas, vyro ir moters tarpusavio santykiai, vaiko ir paauglio ugdymas, menka savigarba, nerimas, baimė, depresija. Pateiktos trumpos kūrinių anotacijos. Šis knygų sąrašas padės skaitytojui išsirinkti reikiamą knygą ir rasti atsakymus į sielą kamuojančius klausimus.

PARSISIŲSTI LITERATŪROS SĄRAŠĄ

Sudominusią knygą galite užsisakyti pasinaudodami bibliotekos  elektroniniu katalogu, o atsiimti iš naujų bekontakčio atsiėmimo aparatų – knygomatų.

 
Skip to content