Korupcijos prevencija

Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka (toliau – Biblioteka), siekdama užtikrinti veiklos skaidrumą ir viešumą, vykdo korupcijos prevenciją. Korupcijos prevencijos tikslas – didinti visuomenės ir darbuotojų pasitikėjimą Biblioteka, užkirsti kelią korupcijai atsirasti ir plėtotis Bibliotekos veikloje, stiprinti korupcijos prevenciją ir kontrolę.

Bibliotekos korupcijos prevencijos programa ir korupcijos prevencijos įgyvendinimo planas

Jei manote, kad susidūrėte su korupcijos atveju ŠAVB, neabejokite ir praneškite apie tai teisėsaugai.

Visą parą galima kreiptis į Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybą: tel. (8 5) 266 3333, el. p. pranesk@stt.lt arba užpildant pranešimo formą internete. Detalesnę informaciją kaip galite pateikti pranešimą Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybai ar kitoms teisėsaugoms institucijoms galite rasti Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybos svetainėje „Pateikti pranešimą apie korupciją“.

Lietuvos Respublikos įstatymai draudžia šmeižti ar melagingai kaltinti kitą asmenį nusikaltimo padarymu. Už tokius veiksmus numatyta baudžiamoji atsakomybė Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 154 ir 236 straipsnyje.

 

Asmuo, atsakingas už korupcijos prevenciją

Už korupcijos prevenciją Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešojoje bibliotekoje atsakingas asmuo – teisininkė Ieva Radytė, (8 41) 52 37 48, el. p. ieva.radyte@savb.lt

Įsakymas dėl korupcijos prevencijos įstatymo 17 straipsnio nuostatų įgyvendinimo ir Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos darbuotojų pareigybių sąrašas, dėl kurių, skiriant į pareigas, teikiamas prašymas specialiųjų tyrimų tarnybai.

 

Teisės aktai, susiję su korupcijos prevencija

 
Skip to content