39 dovanos

Donata Grakauskaitė – Šličienė
2020
Printėja

Knygos autorė psichologė Donata Grakauskaitė – Šličienė apmąstydama savąją psichologinės pagalbos patirtį  ne kartą įsitikino, kad literatūros kūrinys gali paveikti skaitytojo jausmus ir daug pasakyti apie jį patį. Dalyvavimas biblioterapijos mokymuose sustiprino supratimą, kaip padėti žmogui ieškoti  savosios ir kūrinyje gyvenančio žmogaus patirties panašumų, kaip įsiklausyti į savo sielą.

Savo darbe matydama, kaip žmonės desperatiškai ieško savipagalbos būdų, suprasdama eilėraščio, patarlės, pasakojimo daromą poveikį sveikimo procese, kaupė žinias, kūrinius, kol nusprendė sudėti vis tai į knygą. Šis leidinys – tai tarsi kassavaitinė psichoterapija, abonementas į savęs pažinimo pasaulį.

Knyga skirta šiandieniam žmogui, siekiančiam pažinti save ir norinčiam kurti gyvenimą, bet ne jį griauti. Atversti ją verta ir tiems, kas išgyveno kančią, ir tiems, kas ieško modernių ir laiko patikrintų sveikimo ir kančios pabaigos kelių.

Knyga naudinga ir ugdymo bendruomenės nariams, siekiantiems įtraukti ugdytinius į aktyvų mokymosi procesą bei skatinantiems jų pažinimą, kūrybinių galių plėtojimą. Taip pat rekomenduojama psichologams, bibliotekų darbuotojams, socialiniams darbuotojams, užimtumo specialistams, užimtumo specialistams, bibliotekininkams  kaip metodinė priemonė, padėsianti sukurti kultūrinę aplinką, kurioje žmogus gilinasi į save, mėgindamas suvokti gyvenimo įvykių seką.

Užsakyti leidinį

 

Komentarai