Apgaulė

Knygos viršelis
C.L. Taylor
2021
Jotema

Prieš penkerius metus jauna moteris kartu su bičiulėmis išvyko atostogauti į Nepalą, tačiau tai, kas žadėjo tapti smagiu nuotykiu, virto didžiausiu Emos košmaru, nusinešusiu dvi gyvybes. Košmaru, nuo kurio, atrodo, neįmanoma pabėgti.

Šiandien Ema turi naują tapatybę. Ji – Džeinė Hjus, visiškai patenkinta savo gyvenimu. Moteris turi mylintį partnerį ir puikiai sutaria su jo dukra iš ankstesnių santykių. Džeinė dirba savo svajonių darbą gyvūnų prieglaudoje ir regis jai nieko netrūksta. Tačiau šią idilę gali sugriauti praeitis ir melas. Melas, kuris visada randa būdą pasivyti, o juk visas Džeinės Hjus gyvenimas, deja, netikras. Kadaise ji buvo žinoma kitu vardu ir dabar kažkas pasiryžęs atskleisti ne tik šią paslaptį.

Knygoje „Apgaulė“ vystomos dvi siužetinės linijos: praeities ir dabarties. Iki tos lemtingos dienos ir šiandien, kai virš Džeinės gyvenimas pakibo ant prarajos krašto. Kas įvyko per atostogas ir ko taip bijo pagrindinė veikėja?

Rašytojos C.L. Taylor trileris „Apgaulė“ – įtempta istorija apie melą, klastą, išdavystes, pavydą, nesusipratimus ir smurtą. Ši knyga privers susimąstyti ar galite pasitikėti savo draugais bei artimiausiais žmonėmis. Ar galite pasitikėti savimi pačiu?

Romanas patiks trilerio „Dingusi“ gerbėjams.

Užsakyti leidinį

Komentarai

 
Skip to content