Atrask savo balsą: kaip kalbėti užtikrintai ir pasitikėti bet kokioje situacijoje

Knygos viršelis
Caroline Goyder
2021
Alma littera

Nesvarbu ar norite sustiprinti socialinius ryšius, turite skaityti pranešimą darbe, ar kuriate tinklalaidę, autorės Caroline Goyder knyga „Atrask savo balsą. Kaip kalbėti užtikrintai ir pasitikėti bet kokioje situacijoje“ padės atrasti drąsos ir sužavėti auditoriją.

Komunikacijos specialistė Caroline Goyder jau dešimtmetį padeda įžymybėms, naujienų pranešėjams, mokytojams ir aukščiausio lygio profesionalams nusikratyti viešojo kalbėjimo baimių. Autorė į transformuojančia visumą sujungia savo mokymus ir norą suprasti žmogaus prigimtį.

Knygoje „Atrask savo balsą. Kaip kalbėti užtikrintai ir pasitikėti bet kokioje situacijoje“ rasite naudingų patarimų, kaip išnaudoti visą savo kūno, kvėpavimo ir balso potencialą. Taip pat išmoksite patraukti dėmesį bei išliksite ramus, kad ir kokia situaciją beištiktų.

Leidinyje daug dėmesio skiriama pasitikėjimo ugdymui. Autorė padės pasiruošti pirmajai viešai kalbai gyvenime, pagerinti įgūdžius tiems, kurie pranešimus skaito nuolat, o taip pat sutvirtinti savo socialinius ryšius.

Knygoje gausu patarimų, kuriuos galima išbandyti iš karto. Jie apima laikyseną, kvėpavimą, minčių žemėlapio braižymą ir daug kitų dalykų, kurie padės valdyti balsą, pasitikėti savimi ir užtikrintai bendrauti. Savo apžvalgose skaitytojai teigia, kad knygą būtina perskaityti visiems, kurie moka kalbėti.

Užsakyti leidinį

 

Komentarai