Dingusi sesuo: Meropės istorija. Septynios seserys. 7 knyga

Knygos viršelis
Lucinda Riley
2021
Tyto alba

„Dingusi sesuo. Meropės istorija“ – septintoji garsiosios knygų serijos „Septynios seserys“ dalis. Ilgą laiką buvo manoma, kad knyga užbaigs ciklą. Visgi, autorė Lucinda Riley nudžiugino skaitytojus puikia žinia – laukia dar ir aštuntasis romanas.

Viso pasaulio skaitytojų pamėgta seserų istorija yra įkvėpta žvaigždyno, kuris pavadintas deivės Artemidės palydovių Plejadžių garbei. Dauguma knygų prasidėjo panašiai. Paslaptingas milijonierius kadaise įsivaikino šešias mergaites iš įvairių žemės kampelių. Po tėvo mirties seserys vėl susitinka laidotuvėse ir sužino, kad kiekvienai iš jų paliktas laiškas, paslaptingos koordinatės ir užuominos apie tikrąją kilmę.

Kiekvienas romanas skirtas vis kitai dukrai ir jos istorijai. Siužetai vystosi skirtingose pasaulio šalyse ir atskleidžia įvairias istorines aplinkybes, susijusias su veikėjų kilme. Tačiau Plejadžių žvaigždyne buvo septynios seseris. Todėl visą laiką lieka neatsakytas klausimas: kur yra septintoji mergaitė? Atsakymus rasite romane „Dingusi sesuo. Meropės istorija“.

Užsakyti leidinį

Komentarai