Geri įpročiai, blogi įpročiai: išliekančių teigiamų pokyčių įgyvendinimo mokslas

Knygos viršelis
Wendy Wood
2021
Liūtai ne avys

Socialinė psichologė Wendy Wood remiasi naujausiais moksliniais tyrimais ir knygoje „Geri įpročiai, blogi įpročiai. Išliekančių teigiamų pokyčių įgyvendinimo mokslas“ pasakoja, kaip atsiranda žmonių įpročiai bei pateikia metodikų, kaip išlaisvinti protą, kuris padės pasiekti norimų pokyčių.

Nors mes visi tikime, kad tvirtai valdome savo gyvenimą, tiesa ta, kad daugybę kasdieninių veiksmų atliekame pasąmoningai. Knygoje „Geri įpročiai, blogi įpročiai. Išliekančių teigiamų pokyčių įgyvendinimo mokslas“ rašoma, kad net keturiasdešimt trys procentai mūsų dienos yra sudaryti iš nevalingų įpročių.

Wendy Wood paprastai ir aiškiai dėsto, kaip susiformuoja šie įpročiai ir ką turėtume daryti, jei norime juos pakeisti.

Psichologė nagrinėja kelis dešimtmečius vykdytus tyrimus ir jais aiškina įpročių susiformavimo aplinkybes bei galimybes, padėsiančias pasiekti norimų rezultatų be valios, kuri lengvai palaužiama, pastangų.

Mokslo populiarinimo knygoje „Geri įpročiai, blogi įpročiai. Išliekančių teigiamų pokyčių įgyvendinimo mokslas“ aptariamos neuromokslo praktikos, tyrimai bei mokslininkų eksperimentai.

„The Washington Post“ apžvalgininkė Bethanne Patrick teigia, kad nors apie įpročius kalbėjo daug kitų rašytojų, visgi knygos „Geri įpročiai, blogi įpročiai“ autorė yra viena ryškiausių psichologijos srities mokslininkių, besidominčių kaip įpročiai ir žmogaus protas veikia vienas kitą, bei atskleidusi, kas yra veiksminga, nes vien valios negana.

Wendy Wood yra Asmenybės ir socialinės psichologijos draugijos, Amerikos psichologų draugijos ir eksperimentinės socialinės psichologijos draugijos narė bei Tyrimų sintezės metodikos draugijos įkūrėja.

Užsakyti leidinį

Komentarai