Lyderystės strategijos ir taktika

Knygos viršelis
Jocko Willink
2021
Liūtai ne avys

Jocko Willink knyga „Lyderystės strategijos ir taktika“ pasižymi aiškumu, paprastumu ir detalumu. Tai tarsi praktinis lyderystės vadovėlis, kuris atsako į klausimą, kaip teisingai vadovauti.

Autorius Jocko Willink teigia, kad lyderystė yra žaidimas, o tinkamai pasirinktos strategijos padės jį laimėti. Lyderio vaidmuo yra pasiekti, kad žmonės darytų tai, ko reikia komandai ar misijai. Bet kaip to pasiekti? Knygą sudaro daug trumpų skyrių, kiekviename iš jų pateikiamas lyderystės strategijos ar taktikos aspektas, kurį galite pritaikyti ir tapti efektyvesniu vadovu.

„Lyderystės strategijos ir taktika“ pravers patyrusiems vadovams, tačiau bus ypač naudinga lyderystės naujokams. Knyga tapo „The New York Times“ ir „Usa Today“ bestseleriu.

Jocko Wilink – buvęs JAV jūrų pajėgų SEAL karys. Po dvidešimties metų pasitraukęs į pensiją autorius įkūrė lyderystės konsultacijų įmonę bei parašė keletą bestselerių. Ypatingai daug palankių atsiliepimų sulaukė knyga „Pradėk nuo savęs: SEAL vadovavimo principai“. Jocko Wilink kuria tinklalaides, taip pat visame pasaulyje skaito lyderystės paskaitas. Be lyderystės vadovėlių, jis taip pat rašo knygeles vaikams, kuriose taip pat vyrauja pasitikėjimo savimi ir tobulėjimo temos.

Užsakyti leidinį

Komentarai