Penki archetipai. Atraskite tikrąją prigimtį ir pakeiskite savo gyvenimą bei santykius su kitais žmonėmis

Knygos viršelis
Carey Davidson
2021
Liūtai ne avys

Ajurvedos mitybos specialistės, reiki meistrės, konsultantės, žmogiškųjų santykių ekspertės Carey Davidson knyga „Penki archetipai. Atraskite tikrąją prigimtį ir pakeiskite savo gyvenimą bei santykius su kitais žmonėmis“ yra skirta tiems, kurie nori geriau pažinti save, atrasti stipriąsias puses ir puoselėti tvirtus santykius su aplinkiniais. Autorė apjungė tradicinę Rytų filosofijos ir medicinos išmintį bei psichologiją bei parengė praktinį vadovą, kuris veda į harmoniją visose gyvenimo srityse.

Medis, Ugnis, Žemė, Metalas ir Vanduo yra nuo seno žinomi tradicinės kinų medicinos elementai, laikomi mūsų visatos sandaros ir harmonijos pagrindu. Visi jie yra glaudžiai tarpusavyje susiję ir veikia vienas kitą. Rytų filosofija ir medicina teigia, kad mūsų organizmą valdo šie penki elementai, knygoje vadinami archetipais, ir jais galima paaiškinti žmogaus fiziologines funkcijas, sveikatą, jo jausmus, psichiką bei ryšį su aplinka.

„Penki archetipai“ – tai išsamus kelrodis, kuriame rasite vertinimo klausimyną, padėsiantį nustatyti savo pagrindinį, antrinį ir žemiausią archetipą, jis ne tik atskleis daugiau informacijos apie jus patį, bet pakeis jūsų santykius su kitais ir parodys kelią į asmeninę bei tarpusavio santykių harmoniją.

Carey Davidson yra holistinio analitinio sveikatos centro „Tournesol“ įkūrėja ir vadovė. Šis centras Niujorke įgyvendina įvairias programas, kuriose derinamos novatoriškos mokslo idėjos ir patikrinta išmintis, siekiant išplėsti žmonių ir organizacijų galimybes strategijomis, ugdančiomis ištvermę ir padedančiomis užsitikrinti gerą savijautą naudojant savižiną, savivoką ir puikiai įvaldytus asmeninius gebėjimus.

Užsakyti leidinį

Komentarai