Pozityvumas + Savigalbos knyga savigalbos nekenčiantiems žmonėms

Knygos viršelis
Greg Gutfeld
2021
Liūtai ne avys

„Pozityvume“ Gregas Gutfeld pasakoja, kaip galite patys sau praplauti smegenis ir koreguoti elgesį, priimti pozityvius sprendimus ir vengti negatyvaus elgesio. Jo požiūris į savigalbą labai paprastas ir priimtinas cinikams, nes autorius nekalba apie trumpalaikį pozityvumą, svarbiausia – nuolatinis pozityvus elgesys. Pasitelkęs rūsčią meilę ir tikrai daugiau nei truputį politinio neteisingumo.

Šiuolaikinis gyvenimas tuštėja, nes žmonės atitolsta ir netgi tie, kuriems svetimi Naujojo amžiaus įsitikinimai, ieško paguodos ir prasmės. „Pozityvume“ Gregas pasakoja, kad skeptikai taip pat gali tobulėti, taip pagerinti savo gyvenimą ir išgydyti bendruomenę.

Prieš tapdamas kanalo Fox News žvaigžde ir New York Times populiariausių knygų autoriumi, Gregas Gutfeldas rašė savigalbos straipsnius sveikatos srities žurnalams ir, tiesą sakant, nieko nenutuokė apie dalijamus patarimus. Dabar, sukaupęs daug patirties, jis jaučiasi galintis padėti žmonėms žengti gyvenimo keliu ir šią knygą vadina bausme už nuodėmes, bet mums tai didžiulė sėkmė!

Užsakyti leidinį

Komentarai