Rūko sala

Knygos viršelis
Mariette Lindstein
2020
Obuolys

Švedų autorė Mariette Lindstein buvo įkliuvusi į scientologijos sektą, iš kurios nebuvo lengva ištrūkti. Savo asmeninę patirtį ji panaudojo kurdama trilerį „Rūko sala“, kuris žaibiškai išpopuliarėjo ir pelnė geriausio debiutinio kriminalinio romano prizą savo šalyje.

Sektos į savo gretas dažniausiai įtraukia jaunus ir pažeidžiamus žmones. Tokia buvo ir Sofija, nutraukusi santykius su draugu, patyrusi nemalonų jo kerštą ir nežinanti, ką daryti su savo gyvenimu. Ji lengvai susidomi naujojo amžiaus judėjimo „Via Terra“ paskaita. Organizacija atrodo iš tiesų patraukliai. Jie skatina atsikratyti streso, gyventi sveikiau, sportuoti, valgyti sveiką maistą – nieko pavojingo. Be to, vadovas Francas Osvaldas apgaubia Sofiją maloniu asmeniniu dėmesiu.

O labiausiai suintriguoja pasiūlymas nuvykti į Rūko salą, kur įsikūrusi pagrindinė „Via Terra“ būstinė. Nuostabaus grožio dvaras salos pakrantėje, išpuoselėti sodai, ramybė ir nepaprastai draugiški žmonės – Rūko sala atrodo kaip rojaus kampelis žemėje. Tačiau tapusi nuolatine gyventoja pradeda pastebėti nerimą keliančius dalykus: neįmanoma susisiekti su žemynine salos dalimi, teritoriją supa elektrinė tvora.

Pamažu Sofijos iliuzijos žlunga: ji ne tik pasijunta vieniša, bet ir supranta, kad niekas niekada nepaliko Rūko salos gyvas…

Rūko sala – detektyvinis trileris, iš kurio jums nepavyks ištrūkti…

Užsakyti leidinį

Komentarai