Saldus nuodas

knygos viršelis
Dainora Krasavičiūtė
2023
Obuolys

Ar cukrus lėtai žudo Jus ir Jūsų vaikus? Sužinokite, kokiais netikėtais būdais cukrus gadina Jūsų ir Jūsų vaikų sveikatą! Ar esate pasirengę atskleisti karčią tiesą apie saldžiausią virtuvės ingredientą?

Šioje naudingoje knygoje sveikatos ekspertai demaskuoja apgaulingą cukraus žavesį ir atskleidžia jo žalingą poveikį Jūsų ir Jūsų artimųjų gerovei. Versdami kiekvieną puslapį suprasite, kaip ši iš pirmo žvilgsnio nekenksminga medžiaga niokoja kiekvieno žmogaus organizmą.

Sužinokite, kokį šokiruojantį poveikį cukrus daro jūsų energijos lygiui, psichinei sveikatai ir imuninei sistemai, taip pat kokią įtaką jis turi nerimą keliančiam vaikų nutukimo ir su juo susijusių sveikatos problemų augimui. Atėjo laikas pokyčiams! Prisijunkite prie augančio judėjimo žmonių, kurie rūpinasi savo sveikata ir išlaisvina savo šeimas nuo saldžių cukraus nuodų. Knygoje pateikiami praktiniai patarimai ir konkreti strategija, kaip sumažinti cukraus vartojimą ir pasirinkti sveikesnį gyvenimo būdą – ir Jums, ir Jūsų vaikams.

Užsakyti leidinį

Komentarai

 
Skip to content