Tara Hurangu Nagi, arba Neklaužados nuotykiai žemėje ir kosmose: neišgalvota istorija

Aleksandras Makejevas
2018
Muzikinė partija [i.e. Mini pasaulis]

Išbandymų, pavojų ir netikėčiausių nuotykių kupina Aleksandro Mekejevo istorija vaikams „Tara Hurangu Nagi, arba Neklaužados nuotykiai žemėje ir kosmose“ – tai pasakojimas apie vieno berniuko, Neklaužados, ir jo draugų gyvenimą. Kokius nuotykius jie patiria Žemėje ir kosmose? Į nepaprastas vietas nukeliaujantys herojai atliks ne vieną žygdarbį, jiems ne kartą teks gelbėti vieniems kitus, išvaduoti retą ir įspūdingą gyvūną – kosmozaurą bei išgelbėti Visatą, kuriai grės sunaikinimas.

Fantastiškų nuotykių pasiilgę vaikai knygoje sužinos apie kosmozauro ir jo jauniklių mitybos ypatumus, susipažins su Juoduoju Brakonieriumi ir išsiaiškins viską apie jo blogus darbelius, o kur dar Neklaužados ir jo draugų kova su bjauriaisiais tuštais! Visų netikėtų istorijos posūkių neįmanoma nuspėti!

Aleksandras Makejevas (g. 1976 m.) – muzikantas, dainų kūrėjas ir atlikėjas, rašytojas. Gimė Trakuose, ten iki šiol gyvena ir kuria. Yra išleidęs penkiolika muzikos albumų, taip pat kuria dainas kitiems Lietuvos atlikėjams.

 

Komentarai