Vasara Kornvalyje

Knygos viršelis
Karen Swan
2021
Tyto alba

Karen Swan vardą žino visi gerų romanų gerbėjai. Autorė kiekvienais metais išleidžia knygų, skirtų vasaros ir žiemos sezonams. Populiariame romane „Kalėdų dovana“ prasidėjusi nepaprasta istorija tęsiama naujoje knygoje „Vasara Kornvalyje“.

Pirmoje dalyje pagrindinė veikėja Keisė išgyveno skaudžias skyrybas, o jos draugės ištiesė pagalbos ranką. Keturis mėnesius Keisė turėjo viešėti pas kiekvieną bičiulę Niujorke, Paryžiuje ir Londone. Pamažu nuobodi, užsisėdėjusi moteris pražydo, atsigavo ir surado savo meilę.

Romane „Vasara Kornvalyje“ pasakojama apie tai, kokius gilius randus palieka gniuždantys išsiskyrimai, galintys apnuodyti naujus kuriamus santykius, ir kaip skaudi patirtis trukdo siekti asmeninės laimės. Autorė ragina nebijoti ryžtis pokyčiams, kad ir kaip jie gąsdintų, ir visuomet įsiklausyti, ką sako širdis.

Karen Swan (Karen Svon) lietuvių skaitytojams  yra puikiai pažįstama  iš romanų „Ispaniška vasara“, „Paryžiaus paslaptis“, „Pabėgimas į Graikiją“, „Žvaigždės virš Romos“, „Kalėdų šviesos“, „Tobula dovana“, „Apsnigtos kalėdos“

Užsakyti leidinį

Komentarai