Socialinių medijų mokymai Šiaulių regiono bibliotekų specialistams

vizualasSpalio 13 d. vyko nuotoliniai mokymai „Socialinės medijos kaip komunikacijos priemonės“ naudojant „Microsoft Teams“ programą. Šiuose mokymuose dalyvavo Šiaulių ir Telšių apskričių savivaldybių viešųjų bibliotekų specialistai, vykdantys komunikacijos, informacijos viešinimo veiklas.

Socialiniai tinklai auga, keičiasi ir dažnai tampa neatsiejama informacinio amžiaus kasdienybės dalis. Kaip suprasti, kas veikia ir kas yra reikalinga, o kas tiesiog tampa niekam neįdomiu srautu? Ką ir kaip rašyti, fotografuoti ir filmuoti? Ar svarbu „patinka”, „dalintis” ir „komentuoti”? Mokymų metu dalyviai gavo atsakymus į šiuos ir kitus aktualius komunikacijos priemonių naudojimo klausimus.

Mokymus vedė Artūras Bulota. Lektorius daugiau nei dešimtmetį yra reklamos ir komunikacijos profesionalas, tvariai augančio verslo savininkas. 

Mokymai organizuoti vykdant ŠAVB projektą „KOMA – komunikacijos organizavimas medijų amžiuje“, kurio tikslas – tobulinti Šiaulių ir Telšių apskričių savivaldybių viešųjų bibliotekų darbuotojų bibliotekų komunikacijos organizavimo kompetencijas. Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos Kultūros taryba ir Šiaulių miesto savivaldybė.

P. Sprindžiukaitės inf.