Kilnojamos knygų parodos

Šiaulių ir Telšių apskričių viešosioms bibliotekoms siūlome temines knygų kolekcijas „Originalūs, stilingi dirbiniai sau ir namams“, „Mada: istorija, tendencijos ir asociacijos“ iš Meno ir muzikos fondo. Parodų aprašymus ir knygų sąrašus rasite priede.
Knygų parodos išduodamos mėnesiui.
Kontaktinis asmuo – Jolanta Baldišė, el. paštas  tba@savb.lt arba konsultantas@savb.lt

Visas parodų leidinių sąrašas

 

  • Originalūs, stilingi dirbiniai sau ir namams

Knygų autoriai dovanoja akį džiuginančių idėjų įvairiems skoniams ir progoms! Naujos idėjos ir patarimai, kaip linksmai ir originaliai panaudoti savo rankdarbius. Kūrybos procesas padeda atsiriboti nuo kasdienių namų ar darbo rūpesčių, leidžia vienu metu maksimaliai susikoncentruoti ir puikiai atpalaiduoja.
Parodai iš bibliotekos Meno ir muzikos fondo atrinkome 24 knygas lietuvių, anglų, rusų kalbomis. Gal kam kils įkvėpimas, o gal ką paskatins vėl atnaujinti atidėtus savo pomėgius. Išlaisvinkite savo fantaziją ir pritaikykite idėjas iš parinktų knygų, kurdami originalius dirbinius sau, savo artimiesiems ir namams: įvairius aksesuarus, popierines ir megztas ar nertas gėles, rankų darbo lėles ir kita. Paeksperimentavus iš gausios pasiūlos bus galima atsirinkti tinkamiausią ir labiausiai dominantį užsiėmimą.

 

  • Mada: istorija, tendencijos ir asociacijos

Mada bendrąja prasme yra suvokiama kaip visuomenėje vyraujantis tam tikras stilius. Tai ne tik drabužių, bet ir papuošalų, architektūros, meno, literatūros ir kitų sferų savitumas. Mados sąvoka yra kilusi iš lotynų kalbos ir reiškia papročius, taisykles, įvairius ribojimus ir žmonių elgseną. Daugeliui žmonių mada yra gyvenimo būdas, kuris tęsiasi jau šimtmečius. Žmonės lankosi mados renginiuose, stebi naujausias tendencijas ir stengiasi atrodyti stilingai. Mada žmonių išvaizdai suteikia harmonijos, unikalumo, išskirtinumo, dėl šios priežasties ji yra vertinama ne tik dabar, bet buvo svarbi ir ankstesniais laikais.
Parodai iš bibliotekos Meno ir muzikos fondo atrinkome 18 albumų lietuvių, anglų, rusų kalbomis. Knygos apie mados ir dizaino istoriją, vyrų aprangos kodą, gatvės madą, vintažinį aprangos, batų ir rankinių stilių bei šunų aprangą. Tai išsamūs vadovai po simboliais tapusių ir turtinga istorija garsėjančių prekių ženklų pasaulį, kuriame karaliauja nepriekaištinga kokybė, puikus meistrų darbas ir laiko kaprizams nepavaldus žavesys.

 

 

 
Skip to content