Kilnojamos knygų parodos

  • Interjeras: idėjos, dizainas, istorija  

Šimtai įkvepiančių idėjų, naudingų patarimų, kūrybiškų sprendinių, padedančių susitvarkyti namus ir aplinką. Parodoje knygos lietuvių ir anglų kalba, suteikiančios informacijos, įkvėpimo, supažindinančios su pasaulio interjeru. 

Parodoje pristatome 15 naujų albumų. Visas parodos leidinių sąrašas

 

  • Gatvės ir kūno menas. Mados istorija  

Menininkai, reaguodami į šiuolaikinio pasaulio įvykius, savo idėjas perduoda per viešąsias erdves, eksperimentuoja ir keičia miestų veidą, taip pat naudodami įvairius simbolius puošia ir savo kūną. Šiais laikais bene populiariausia kūno meno išraiška yra tatuiruotės. Jos tapo dekoratyvinio puošimosi elementu.  

Albumai skirti visiems, neabejingiems grožiui ir įdomioms istorijoms. Verskite puslapius ir žavėkitės pasakojimais, apimančiais dešimtmečius, per kuriuos įvyko stulbinamų permainų, pasaulio įvykiams diktuojant pokyčius. 

Parodoje pristatome 12 naujų albumų anglų kalba. Visas parodos leidinių sąrašas

 

  • Mieli dalykėliai sau ir namams

Knygos apie namų aplinkos tvarkymą, puošimą, mielos, jaukios sodo aplinkos sukūrimą. Patarimai, kaip pasigaminti mielus dalykėlius sau ir savo namams naudojant gėlių kompozicijas bei įvairius nereikalingus daiktus. Knygos su pavyzdžiais iš viso pasaulio lietuvių, rusų, anglų kalbomis.

Parodoje pristatome 14 albumų lietuvių, anglų, rusų kalbomis. Visas parodos leidinių sąrašas

 

Kontaktinis asmuo: Informacinių, edukacinių ir kultūrinių paslaugų skyriaus vyr. bibliotekininkė Jolanta Baldišė, tel.  (8 41) 37 17 24, el. paštas jolanta.baldise@savb.lt

 

 
Skip to content