Protmūšyje jaunimas parodė ekscentriškosios Šiaulių krašto istorijos žinias

Renginys
2022-11-30 / 2022-11-30
Didžioji skaitykla

Lapkričio 30 d. Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešojoje bibliotekoje įvyko antrasis protmūšis „Ekscentriškoji Šiaulių krašto istorija“, kurį vedė televizijos laidų ir protmūšių vedėjas, humoristas Paulius Ambrazevičius. Kaip sakė protmūšio vedėjas, Šiaulių krašto istorija buvo dėkinga tema, nes ji labai plati, apimanti įvairias sritis ir gausi įdomių faktų. Todėl rengiant klausimus protmūšiui, didelių sunkumų nekilo.

Protmūšyje dalyvavę moksleiviai turėjo parodyti savo žinias apie Šiaulių krašto istoriją, neįprastus, įdomius Šiaulių miesto ir apskrities kultūros faktus. Dalis klausimų dalyviams buvo parengti remiantis tinklalaidės „Proto pemza“ laidomis apie ekscentriškąją Šiaulių krašto istoriją. Renginio metu paaiškėjo, kad jaunuoliai nepaprastai gerai pažįsta savo krašto istoriją, lankytinus objektus ir įdomius faktus, kurie daro Šiaulių kraštą išskirtinį.

Daugiausia balų protmūšyje surinko ir į gudriausių komandų trejetuką pateko komandos „JJG“ (Šiaulių Juliaus Janonio gimnazija), „Didieji genijai“ (Šiaulių Juliaus Janonio gimnazija) ir „Paksai“ (Šiaulių Didždvario gimnazija).

Azarto vedami prie moksleivių komandų  prisijungė ir ŠAVB specialistai, subūrę savo komandą šmaikščiu pavadinimu „Kosmonautai“. Nors ši komanda su moksleiviais nesivaržė dėl pagrindinio prizo, tačiau bibliotekai gėdos nepadarė ir balų skaičiumi užėmė simbolinę pirmą vietą.

Atsižvelgiant į rezultatus, visų komandų laukė renginio draugo „Apollo boulingas“ ir bibliotekos įsteigti prizai! Sveikiname!

T. Pauliuščenkos inf. ir nuotr.

 

Ekscentriškoji Šiaulių krašto istorija

 

Organizatorė – Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka.

Renginio draugas – „Apollo boulingas“.

Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Šiaulių miesto savivaldybė.

 

Renginio metu bus fotografuojama ir filmuojama. Nepageidaujant būti fotografuojamiems ir (arba) filmuojamiems arba nesutinkant su nuotraukų ir (arba) vaizdo medžiagos viešinimu, prašome apie tai informuoti fotografą.

Komentarai

Skip to content