Ar jau prisijungei prie „Skaitymo iššūkio“!?

Akcija
2020-08-31 / 2020-08-31
Biblioteka

Šios vasaros „Skaitymo iššūkis“ įveikė pirmą etapą – su Lietuvos viešųjų bibliotekų sugalvotomis skaitymo užduotimis skaitytojai grumiasi nuo birželio 1 d. Baigiantis pirmajam iššūkio mėnesiui jau galime didžiuotis skaitytojų pasiektais rezultatais – 9 650 užsiregistravusių dalyvių, 1 380 – įveikusių visas užduotis, iš viso perskaityta per 19 tūkstančių knygų. Pačių skaitomiausių knygų penketuke įsitvirtina šios knygos:

  1. Justino Marcinkevičiaus „Grybų karas“;
  2. Salomėjos Nėries „Eglė žalčių karalienė“;
  3. Liucindos Riley „Septynios seserys. Majos istorija“;
  4. Astridos Lindgren „Pepė Ilgakojinė“;
  5. Ericho Marijos Remarko „Trys draugai“.

Laiko įveikti užduotims lieka du mėnesiai – „Skaitymo iššūkis“ truks iki rugpjūčio 31 dienos. Todėl kviečiame dar nespėjusius prisijungti išbandyti savo jėgas bei parodyti išmonę renkantis užduotis atitinkančias knygas, nes viskam pasibaigus Jūsų lauks ne tik patirtas skaitymo malonumas, bet ir puikūs prizai. Eksperimentuokite, kūrybiškai pažvelkite į iššūkio užduotis, rinkitės knygas, kurių įprastai būtumėte nesirinkę, išbandykite kažką nauja ir pasinerkite stačia galva į skaitymo nuotykį!

Jeigu užstrigote prie kurios nors užduoties – Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos specialistai visada pasirengę padėti, o bibliotekos Abonemente (II aukštas) bei Vaikų ir jaunimo literatūros skyriuje (I aukštas) parengtos „Skaitymo iššūkiui“ skirtos knygų parodos, padėsiančios išsirinkti tinkamą knygą.

T. Pauliuščenkos inf.

I. Slonksnytės nuotr.

Komentarai