Baigėsi projekto mokymai senjorams

Mokymai

Lapkričio 30 dieną vyko paskutiniai projekto „Pažįstami / nepažįstami socialiniai tinklai“ mokymai senjorams. Šiaurės Lietuvos kolegijos lektorė Emilija Čeponė išmokė projekto dalyvius kurti straipsnius ir įrašus pasirinkta tema įvairiuose tinklalapiuose, viešinti savo tinklalapius, bendrauti socialinių tinklų paskyrose, įvairiose grupėse su bendraminčiais.

Šešiolikos valandų trukmės mokymuose senjorai susipažino su socialiniais tinklais, išmoko susikurti savo „Facebooko“ paskyrą, ieškoti informacijos internete, bendrauti el. paštu ir skaipu, sužinojo, kaip sukurti savo tinklaraštį.

Projektas orientuotas į dvi tikslines grupes: jaunimą ir senjorus iš Šiaulių miesto ir Telšių rajono. Projekto dalyviams buvo organizuotos įvairios veiklos, tokios kaip nuotoliniai seminarai, paskaitos-diskusijos, kūrybinės dirbtuvės, susitikimai su lektoriais ir kt. Manytina, kad projekto veiklų įtaka bus ilgalaikė ir keičianti visuomenės įpročius.

Projekto pabaigoje parengta interaktyvi metodinė priemonė – ilgalaikis visuomenei prieinamas produktas, kuris ateityje galėtų būti atnaujinamas.

Projekto veiklų tęstinumas galimas plečiant medijų raštingumo temas, keičiant taikomas formas bei metodus, didinant tikslinių grupių skaičių ir plečiant geografines ribas.

Projekto partneriai: VšĮ Šiaurės Lietuvos kolegija, Kelmės r. savivaldybės Žemaitės viešoji biblioteka, Šiaulių universiteto gimnazija, Šiaulių Stasio Šalkauskio gimnazija, Tytuvėnų gimnazija (Kelmės r.), TAU, VšĮ „Vaikų linija“, VšĮ „Inovatyvūs kūrybiniai projektai“.

projekto logo

L. Juzulėnienės inf.
I. Slonksnytės nuotr.

Komentarai

Skip to content