Bibliotekoje – nemokama prieiga prie uždaros ELTA naujienų bazės

Biblioteka

Nuo 2023 m. sausio 1 d. iki gruodžio 31 d. bibliotekos lankytojams suteikiama nemokama prieiga prie uždaros ELTA naujienų bazės.

Viešųjų bibliotekų darbuotojams ir skaitytojams prisijungimas yra įmanomas tik naudojantis bibliotekos interneto ryšiu. Atsidarius titulinį ELTA tinklapį, automatiškai atidaroma ELTA naujienų bazė ir joje esantis turinys.

Nacionalinė Lietuvos naujienų agentūra (ELTA). Prieš 100 metų ir šiandien ELTA pirmoji praneša, kokie įvykiai numatomi Lietuvoje, kuo prieš kelerius metus ar šimtmečius konkreti diena buvo svarbi Lietuvai ir pasauliui, ką rašo šalies ir pasaulio spauda. Eltos žinias ir vaizdus kasdien skelbia portalai, radijo stotys, televizijos, nacionalinės, regioninės ir rajoninės žiniasklaidos priemonės, užsienio naujienų agentūros.

  • Kasdien parengia ir paskelbia per 600 informacinių bei foto informacijų apie svarbiausius Lietuvos ir pasaulio įvykius.
  • PRANEŠIMŲ SPAUDAI skiltyje viešina valstybinių ir privačių šalies bei užsienio institucijų, visuomeninių organizacijų, privačių asmenų pranešimus apie jų veiklą, pasiekimus, būsimus renginius, išradimus, taip pat kvietimus, anonsus, statistiką, įvairybes – viską, kas svarbu Skaitytojui.
  • Publikuoja kasdieninius politikos, verslo, kultūros, teisėsaugos, sporto renginių, miestų vaizdų, peizažų, žmonių, netikėtų rakursų išdaigų FOTOREPORTAŽUS.

SVARBU! Paslauga galima naudotis tik bibliotekos patalpose.

Komentarai

Skip to content