Bibliotekos komandą papildė savanorė Saulė

Savanorystė
2021-11-05 / 2021-11-08
Biblioteka

Spalio pabaigoje šešis mėnesius truksiančią savanorišką veiklą pagal programą „Jaunimo savanoriška tarnyba“ bibliotekoje pradėjo Šiaulių ,,Romuvos“ gimnazijos moksleivė Saulė Urbelytė. Kviečiame artimiau susipažinti su savanore ir sužinoti, kodėl mergina nusprendė savanoriauti bibliotekoje.

Savanorė Saulė apie save:

Esu Saulė, man septyniolika metų, mokausi Šiaulių ,,Romuvos“ gimnazijoje vienuoliktoje klasėje. Laisvalaikį stengiuosi leisti turiningai ir aktyviai: keliauju, savanoriauju, sportuoju, bendrauju su savo šeima ir draugais. Domiuosi fotografija, teatru ir rankdarbiais.

Visada norėjau savo ateitį sieti su kūrybos, kultūros sritimis, todėl nuo pat mažens dienas leisdavau žiūrėdama spektaklius ir dalyvaudama kultūriniuose renginiuose. Paaugusi norėjau pamatyti ir sužinoti, kaip organizuojami renginiai, šventės, tad pradėjau savanoriauti įvairiuose renginiuose ir stovyklose. Skaičiuodama paskutinius nepilnametystės metus, nusprendžiau juos įprasminti, todėl aktyviau įsitraukiau į visuomeninį gyvenimą. Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka pasirodė tam labai tinkama vieta. Šioje įstaigoje, manau, galėčiau įgyvendinti savo tikslą, tobulėti ir atrasti savo stipriąsias ir silpnąsias puses.

Komentarai

Skip to content