Daugiabučių kiemuose – diskusijos, muzika ir šokio menas

Festivalis
2022-08-09
Biblioteka

Renginių ciklas KIEMAI jau ketvirtą vasarą iš eilės grįžta į daugiabučių namų kiemus! Kultūrinių renginių ciklo organizatorė Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka atskleidžia, kad šiais metais „Kiemų“ savo mieste sulauks ne tik šiauliečiai, bet ir Plungės miesto gyventojai.

>>PROGRAMA<<

Renginių ciklas rugpjūčio 1 d., pirmadienį, 17.30 val. Šiauliuose, Krymo g. 26, prasidės pokalbiu-diskusija „Tėvystės laimė yra lapė“. Joje dalyvaus ir diskutuoti kvies vaikų rašytoja Evelina Daciūtė, televizijos ir radijo laidų bei renginių vedėjas Žygimantas Stakėnas ir tinklaraštininkas, knygų autorius, tėvystės guru Simonas Urbonas. Pirmasis „Kiemų“ renginys aktualus visiems, kurie turi ar planuoja turėti vaikų, nes bus diskutuojama apie tėvystės džiaugsmus ir rūpesčius. Renginio metu bus galima įsigyti dalyvių knygų su autografu, o, kol tėvai klausysis diskusijos, mažuosius užims lauko žaidimai!

Renginį apšildys muzikantas ir dainų rašytojas Dovi, neseniai grįžęs iš 7 metus trukusių muzikinių (ir ne tik) nuotykių Londone.

Rugpjūčio 9 d. 18 val. į K. Korsako g. 47 daugiabučio kiemą kvies iš Šiaulių kilusi dainuojamosios poezijos atlikėja ir kūrėja Ieva Narkutė ir muzikologas, radijo laidų kūrėjas ir vedėjas, muzikinių konkursų vertintojas Darius Užkuraitis. Diskusijoje „Muzika, kuri išlaisvina“ bus kalbama apie muziką ir kūrybinio kelio pasirinkimus. Renginio žiūrovai išgirs ir I. Narkutės atliekamų populiariausių kūrinių.

Išskirtinių potyrių ieškančius gyventojus renginių ciklo „Kiemai“ organizatoriai rugpjūčio 11 d. 18 val. kviečia į gamtos įkvėptą Kauno šokio teatro „Aura“ spektaklį „Norėčiau būt paparčio žiedu“. Tai spektaklis apie medžius arba apie žmones, kurie gyvybiškai reikalingi vieni kitiems tam, kad bendrautų, kvėpuotų, veiktų, išliktų ir nepailsdami ieškotų savo paparčio žiedo. Spektaklis vyks Šiauliuose, Vytauto g. 50.

Vasaros renginių ciklas kartu su vasaros pabaiga bus vainikuotas rugsėjo 9  d. 17.30 val. Plungėje. Vytauto Mačernio g. 23 daugiabučio kieme įvyks pokalbis-diskusija „Reikia pabūti Buduliu, kad taptum kataliku“. Apie gyvenimiškas patirtis, asmeninį požiūrį į religiją ir gyvenimo tiesas šiame renginyje kalbėsis žurnalistai, laidų ir renginių vedėjai Rimas Šapauskas ir Rytis Zemkauskas.

Nepraleisk progos pasikalbėti taip, kaip seniai nesikalbėjome – savo miesto kieme!

 

Visi renginiai NEMOKAMI!

 

Projektą „Kultūra ant slenksčio: kultūrinė kiemų intervencija 2022“ iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Šiaulių miesto savivaldybė.

Organizatorė – Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka.

Festivalio partneriai ir rėmėjai: Plungės rajono savivaldybės viešoji biblioteka, „Mano būstas Šiauliai“, Šiaulių turizmo informacijos centras, Plungės turizmo informacijos centras, Šiaulių gestų kalbos video studija „Proforma“, Lietuvos moksleivių sąjunga, kultūros žurnalas „Literatūra ir menas“, naujienų portalas „Etaplius.lt“, Šiaulių apskrities televizija, Plungės ir Rietavo laikraštis „Žemaitis“, Saulės radijas, IĮ „Owexx“, UAB „LT Advert“, UAB „Busturas“, UAB „Vilmers“, „Akropolis Šiauliai“, UAB „LTG Link“, Geležinė lapė, naujienų portalas „We love Lithuania“, IĮ „Kvepia pasakom“, UAB „Garsas LT“, UAB „Gorila reklama“, „Lieta dėlionės“, UAB „TOI-TOI Lietuva“.

Mūsų draugai: DNSB K. Korsako g. 47, Šiauliai, ir DNSB Krymo g. 26, Šiauliai.

Komentarai

Skip to content