Duomenų bazės „Taylor & Francis Group“ elektroninės knygos

Informacija
Biblioteka

Informuojame vartotojus, kad portale iBiblioteka.lt sukurta nauja katalogo dalis, skirta duomenų bazės „Taylor & Francis Group“ elektroninėms knygoms skaityti ar parsisiųsti į savo įrenginius. Tai galima daryti nemokamai.

Kaip atlikti el. knygų paiešką?

  • Pagrindiniame portalo iBiblioteka.lt puslapyje pasirinkite nuorodą „Detalioji paieška“.
  • Skiltyje „Bibliotekos duomenys“ nurodykite „Biblioteką“ – „Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka“ ir „Katalogo dalį“ – „Užsienio leidyklų elektroninės knygos“.
  • Puslapio apačioje paspauskite mygtuką „Ieškoti“. Jums atsivers 423 elektroninių knygų sąrašas.
  • Norėdami susiaurinti paiešką, naudokitės filtru, esančiu sąrašo kairėje pusėje.

Užsienio elektroninių knygų galima ieškoti įvairiomis temomis: bibliotekininkystė ir leidyba, ekonomika, filologija, filosofija, komunikacija, menas, personalo vadyba ir teisė, pedagogika, politika ir kitos. Radę jus dominančią knygą, jos apraše pasirinkite tiesioginę nuorodą į leidėjo puslapį.

Atkreipiame dėmesį, kad el. knygas nuotoliniu būdu gali skaityti tik registruoti Nacionalinės bibliotekos vartotojai. Jei turite LIBIS skaitytojo pažymėjimą, jums  tereikia pridėti Nacionalinę biblioteką kaip dar vieną Jūsų lankomą biblioteką. Susipažinkite, kaip paprasta tapti Nacionalinės bibliotekos vartotoju ir naudotis nuotolinėmis paslaugomis: https://www.lnb.lt/istekliai/duomenu-bazes/uzsienio/prenumeruojamos-duomenu-bazes-virtualiems-vartotojams.

Komentarai

Skip to content