Europos paveldo dienos 2019 kvietė pažinti ir pramogauti

Edukacinis užsiėmimas
2019-09-20 / 2019-09-20
Biblioteka

Rugsėjo 16–22 dienomis Šiauliuose vyks renginiai, skirti Europos paveldo dienoms 2019.

Pažinti istoriją ir su ja susijusius kultūros paveldo objektus galima įvairiausiais būdais: turiningai pramogaujant, žaidžiant, lankantis ekskursijose, parodose. Šiais metais į Europos paveldo dienų 19  „Kultūros paveldas: pažink ir pramogauk“ renginių kaleidoskopą įsisuka ne tik Savivaldybė, Turizmo informacijos centras, bet ir Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Spindulio“ ir Rėkyvos filialai, Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka.

Šiaulių miesto savivaldybės inf.

 

Rugsėjo 20 d. Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešojoje bibliotekoje vyko interaktyvus edukacinis užsiėmimas „Epaveldas: mokslui, darbui ir laisvalaikiui“.

Jį sudarė teorinė dalis, kurioje buvo dalyviai supažindinti su virtualia kultūros paveldo svetaine www.epaveldas.lt (paieška, kolekcijos: Šiauliai, Lietuvos istorija, lietuvių literatūros klasika, el. knygos). Kita užsiėmimo dalis – interaktyvus komandinis žaidimas naudojant išmaniąsias technologijas (planšetinius kompiuterius, išmaniuosius telefonus) ir virtualų įrankį „Quizlet“ (https://quizlet.com). Žaidimo klausimai buvo susiję su Šiaulių miesto kultūros paveldo objektais.

 

Visą Europos paveldo dienų 2019 Šiauliuose programą rasite: http://www.siauliai.lt/lit/Kviecia-europos-paveldo-dienos-19-siauliuose.

Organizatoriai: Šiaulių miesto savivaldybė ir Šiaulių turizmo informacijos centras.

I. Slonksnytės nuotr.

 

Komentarai