Filmo „Pilis“ peržiūra (rež. Lina Lužytė). „Kiemai“

Festivalis
2021-07-13 / 2021-07-13

Liepos 13 d., antradienį, šiauliečius į vieną iš Šiaulių miesto centro daugiabučių kiemų pakvietė pirmasis 2021 m. festivalio „Kiemai“ renginys – nemokama filmo „Pilis“ peržiūra. (rež. Lina Lužytė).


 

2019 m.  Šiaulių miesto savivaldybės premija už geriausią kultūrinės edukacijos projektą apdovanotas ir šiauliečių pamėgtas Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos festivalis jau trečius metus iš eilės kelia kultūrinį šurmulį daugiabučių kiemuose, o šiais metais nuolatinių festivalio gerbėjų ir tų, kuriems dar neteko apsilankyti nei viename iš renginių, lauks įvairios staigmenos – galėsite dalyvauti ne tik pokalbiuose su visuomenės ir meno atstovais, bet ir kino, šiuolaikinio šokio renginiuose. Dar viena naujiena – festivalio renginiai vyks ne tik Šiauliuose, bet ir kelsis į kitus miestus – Kuršėnus ir Naująją Akmenę.

Per vasarą renginiuose kalbėsimės su režisierėmis Egle Vertelyte ir Lina Lužyte,  menininkėmis Lina Simutyte ir Nomeda Marčėnaite, „YouTube“ turinio kūrėju Skirmantu Malinausku, atlikėjais Jurga Šeduikyte ir Virgiu Stakėnu, psichologu Gintaru Šmatavičiumi, žurnalistais, televizijos ir radijo laidų vedėjais Ryčiu Zemkausku, Ramūnu Zilniu ir Timūru Augucevičiumi, roko grupe „Colours of Bubbles“.

Šiais metais „Kiemų“ formatą papildys filmų „Pilis“ (rež. Lina Lužytė) ir „Stebuklas“ (rež. Eglė Vertelytė) peržiūros, šokio trupės „Nuepiko“ spektaklis „Perdegimas“. Kaip ir kasmet visus festivalio renginius apšildys vietinės jaunimo muzikos grupės ir atlikėjai, vyks edukacijos vaikams.

Prie projekto prisijungusios Šiaulių rajono savivaldybės ir Akmenės rajono savivaldybės viešosios bibliotekos, konsultuojamos patirties sukaupusių ŠAVB specialistų, aktyviai įsijungia į festivalio organizatorių gretas. Jau liepos 15 d. lauksime Jūsų susitiksime Kuršėnuose, o liepos 29 d. festivalis išjudins vieną iš Naujosios Akmenės daugiabučių kiemų.

I. Slonksnytės nuotr.

 

VISI FESTIVALIO RENGINIAI

programaNepraleisk progos pasikalbėti taip, kaip seniai nesikalbėjome – savo miesto kieme!

 

Registracija į renginius vykdoma renginio vietoje arba internetu: https://cutt.ly/cmutC3a
Renginiai NEMOKAMI!

Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Šiaulių miesto savivaldybė

 

Organizatorės: Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka, Šiaulių ir Akmenės rajonų savivaldybių viešosios bibliotekos

Festivalio partneriai ir rėmėjai: Akmenės rajono savivaldybė, Šiaulių rajono savivaldybė, Akmenės rajono savivaldybės kultūros centras, Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centras, Akmenės rajono meno mokykla, atviras jaunimo centras „NewStone“, „Akmenės būstas“, Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka, „Paskirtis“, „Mano būstas Šiauliai“, Šiaulių miesto savivaldybės Centro poliklinika, Lietuvos radijas ir televizija, interneto dienraštis „Bernardinai.lt“, kultūros žurnalas „Literatūra ir menas“, naujienų platforma „Etaplius.lt“, Šiaulių apskrities televizija, Šiaulių turizmo informacijos centras, Akmenės rajono laikraštis „Vienybė“, „Kuršėnų krašto žinios“, Kuršėnų miesto bendruomenės tinklalapis „kursenai.lt“, Lietuvių gestų kalbos vertimo centro Šiaulių teritorinis skyrius, Šiaulių kino meno klubas, „Busturas“, „LTG Link“, Geležinė Lapė, „Owexx“, „Garsas LT“, „Toi–Toi“, „Gorila reklama“, „Vilmers“, „Kvepia pasakom“, knygynų tinklas „Pegasas“, „Saulės pica“, Kuršėnų Gariūnų kebabinė, „Gurme bar“, „Gurme sushi“

Renginio draugai: DNSB Vilniaus g. 15, 17, Kuršėnai ir Gumbinės g. 114, Šiauliai

 

Komentarai

Skip to content