Gintaro Ignatavičiaus knygos „(Ne)tobulo herojaus legenda“ pristatymas

Knygos pristatymas
2023-11-23 / 2023-11-23
Didžioji skaitykla

Lapkričio 23 d. bibliotekoje vyko susitikimas su storyselling’o pradininku Lietuvoje, parduodančių istorijų klubo „StorysellingLAB“ įkūrėju, konferencijos „Return on Stories“ sumanytoju ir organizatoriumi Gintaru Ignatavičiumi. Gintaras susitikimo metu pristatė savo knygą „(Ne)tobulo herojaus legenda“ ir vedė asmeninių istorijų dirbtuves.

Renginyje lankytojai išgirdo įkvepiančių autoriaus istorijų, pasiklausė gyvai atliekamos muzikos, asmeninių istorijų dirbtuvėse buvo įkvėpti patirti asmeninių istorijų pasakojimo džiaugsmą bei atrakinti savąją legendą.

Plačiau apie knygą:

Kai tik pamačiau šį asmeninių istorijų gidą, iš karto nusprendžiau jį įsigyti. Labai praktiška priemonė savo istorijoms kurti ir užrašyti. Trumpi patarimai ir pavyzdžiai padeda tobulėti kuriant parduodančias istorijas. Aušra Grybauskienė, „Talentor Lietuva“ vadovaujanti partnerė.

Kas mes būtume be savo istorijos? Faktų ir įvykių rinkiniai. Pasakodami savo istoriją, mes kuriame prasmę ir atsakome į egzistencinį klausimą: dėl ko visa tai? (Ne)tobulo herojaus legenda – tai gidas prasmės kūrimo kelionėje. Andrius Jarašiūnas, psichologinių mokymų treneris.

Neapsirikit, šie kieti viršeliai – ne jaukiam puslapių vartymui prie židinio. Knygos autorius kviečia gerai panagrinėti gyvenimo įvykius ir pagaliau visa tai surašyti, pasitelkus jo sugalvotą sumanią techniką. Kad taip intriguotumėt, išgrynintumėt savo asmenines istorijas ir išdrįstumėt jomis pasidalyti su kitais. Mums taip trūksta legendų, gal laikas jūsiškei? Laura Dabulytė, komunikacijos ekspertė.

L. Vetiugovos-Skupienės nuotr.

Ignatavičiaus renginys Ignatavičiaus renginys Ignatavičiaus renginys Ignatavičiaus renginys Ignatavičiaus renginys Ignatavičiaus renginys

Komentarai

Skip to content