Gražiausias Helovino moliūgas 2017

Renginys
2017-11-15
Amerikos skaitykla

Lapkričio 15 d. Amerikos skaitykloje buvo apdovanoti „Gražiausio Helovino moliūgo“ konkurso dalyviai. Konkursui Šiaulių miesto ir rajono mokymo įstaigų moksleiviai pateikė 23 moliūgus. Balsuoti buvo galima virtualioje erdvėje. Susumavus rezultatus, paaiškėjo, kad 102 balsus internetinėje apklausoje surinko ir trečią vietą laimėjo Kajaus Reichelio (Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija) moliūgas „Pelių namelis“, 163 balsus gavo ir antrą vietą pelnė Andrėjaus Jautakio (Šiaulių logopedinė mokykla) moliūgas „Pašaiputis“, o konkurso laureate tapo Gabrielė Pelutytė (Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija), kurios moliūgas „Raganius“ surinko net 272 balsus.

Komisijos sprendimu visų konkurso dalyvių darbai buvo įvertinti tam tikromis nominacijomis: Juodulys, Kiauradantis, Pelių namelis, Raganius, Vaiduokliukas, Žvairaakis, Pašaipukas, Šypsenėlė, Žalietis ir kt. Mokytojams, parengusiems moksleivius konkursui, buvo įteiktos atminimo dovanėlės ir pažymėjimai, dalyviams – diplomai ir prizai.

Konkursą organizavo Amerikos skaitykla ir Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazijos anglų kalbos mokytojos Jūratė Laucevičienė ir Jūratė Vaišienė.

Komentarai

Skip to content