Jei turi Galimybių pasą

Informacija
Biblioteka

Bibliotekoje lankytojai su Galimybių pasu arba ES skaitmeniniu COVID pažymėjimu* :

 

  • Gali naudotis visomis bibliotekos teikiamomis paslaugomis (savarankiškai rinktis knygas iš atvirųjų fondų, naudotis bibliotekos skaityklomis, vieša interneto prieiga, dalyvauti renginiuose, mokymuose ir kt.).

 

  • Lankytojai privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones), laikytis bendrųjų higienos ir saugos reikalavimų. Kaukių leidžiama nedėvėti neįgalumą turintiems asmenims, kurie dėl savo sveikatos būklės kaukių dėvėti negali ar jų dėvėjimas gali pakenkti asmens sveikatos būklei (rekomenduojama dėvėti veido skydelį).

 

  • Lankantis renginiuose ir edukacijose būtina išankstinė registracija (skelbiama prieš kiekvieną renginį).

 

  • Atvykus į biblioteką būtina pateikti Galimybių pasą (el. arba popierinį) ir asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą bibliotekos darbuotojui.

 

  • Bibliotekoje privaloma laikytis bendrųjų higienos ir saugos  reikalavimų.

 

*Reikalavimas turėti Galimybių pasą netaikomas asmenims iki 16 m. Bibliotekos darbuotojai esant reikalui turi teisę prašyti pateikti amžių įrodantį dokumentą.

 

Asmenims, jaučiantiems bet kokius kvėpavimo takų infekcijos simptomus (pakilusi temperatūra, sloga, kosulys, dusulys, gerklės skausmas, čiaudėjimas, ašarojimas ir kt.), lankytis bibliotekoje DRAUDŽIAMA. Jų užsakytus leidinius galės atsiimti kiti asmenys, pateikę jų skaitytojo pažymėjimą.

Biblioteka įsipareigoja laikytis visų tuo metu galiojančių saugumo reikalavimų, Vyriausybės oficialių nutarimų ir rekomendacijų.

Saugokime vieni kitus, būkime pakantūs ir supratingi!

Komentarai