Knygos pristatymo konkursas stabdomas!

Konkursas
2022-12-19 / 2022-12-19
Biblioteka

Knygos pristatymo konkurso etapas, kada galėjote kurti ir mums siųsti savo knygų pristatymus, deja, baigėsi. Visiems suspėjusiems norime padėkoti ir linkime būti kantriems – prasideda kitas svarbus konkurso etapas, kurio metu visus gautus filmukus vertins Lietuvos apskričių viešųjų bibliotekų atstovai ir profesionalūs komisijos ekspertai.

Konkurso laimėtojus skelbsime gruodžio 19 d. Sekite naujienas! Esate šaunuoliai, sergame už kiekvieną iš Jūsų!

 

👍KONKURSO FACEBOOK PUSLAPIS👍

👉KONKURSO NUOSTATAI👈

Dalyvių laukia įspūdingi prizai!

  • 3 geriausi knygų pristatymai bus apdovanoti „Ryze Tech Tello Boost Combo“ dronais;
  • dar 7 originaliausi ir labiausiai konkurso nuostatus atitinkantys knygų pristatymai bei 3 pristatymai, sulaukę daugiausia sekėjų palaikymo Knygų pristatymo konkurso „Facebook“ puslapyje,  bus apdovanoti vertingais prizais;
  • specialus prizas – „Dolce Gusto“ kavos aparatą laimės žmogus, kurį konkurso dalyviai dažniausiai paminės kaip dalyvauti konkurse paskatinusį asmenį. Tai gali būti mokytojas, bibliotekininkas, būrelio ar klubo vadovas, tėvai, seneliai ar pan.

Be pagrindinių prizų, dalyvių ir visų Knygos pristatymo konkurso „Facebook“ puslapio sekėjų taip pat laukia ir papildomi žaidimai, konkursai, staigmenos. Daugiau informacijos apie Knygų pristatymo konkursą ir jo nuostatus rasite „Facebook“ paskyroje https://www.facebook.com/KPKonkursas arba svetainėje www.savb.lt.

 

2022 m. konkurso globėjas – hiphopo grupė „8 Kambarys“.

nuotrauka

Organizatorė – Apskričių viešųjų bibliotekų asociacija.

Partnerė – Savivaldybių viešųjų bibliotekų asociacija.

Pagrindiniai projekto rėmėjai:  Vokietijos konditerijos kompanija „Haribo“internetinis knygynas „Patogupirkti.lt“internetinė parduotuvė „Kavosdraugas.lt“, Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos Amerikos skaitykla, MB „Žaidimo meistrai“.

Projekto rėmėjai: BALTO leidybos namaiknygynų tinklas „Vaga“J. Masiulio knygynas, UAB „Urtės tekstilė“, leidykla „Hubris“, „Kondigno“.

Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos Respublikos kultūros ministerija.

 

Komentarai

Skip to content