„Ku kū, kas tu?“

Edukacinis užsiėmimas
2023-05-03 / 2023-05-03
Biblioteka

Vaikelis, o gal vikšrelis?

Vikšrelis, o gal drugelis?

Gegužės 3 d. bibliotekoje vyko ankstyvojo skaitymo skatinimo užsiėmimas patiems mažiausiems! Ankstyvas jis buvo visomis prasmėmis: anksti anksti ryte, kol nenudžiūvo dar rasa, ir kartu su mažais mažais, labai mažais vaikais!

Saulėtą pavasario rytą kartu su mažyliais (iki dvejų metukų) ir jų mamytėmis skaitėme Erico Carle’s knygelę „Labai alkanas vikšrelis“. Vaidinome, šokome, dainavome, čiupinėjome, būrėme, kutenome ir patys tapome labai alkanais vikšreliais! ŠAVB bibliotekininkai padrąsino pačius tėvelius drauge su vaikais žengti į knygų pasaulį, buvo supažindinti su skaitymo „nuo gimimo“ nauda vaikams.

Pavasariškų burtų kupina knygelė sukaustė mažylių dėmesį, o bibliotekos edukatoriai padėjo patirti stebuklingų nuotykių!

Dar yra kelios laisvos vietos į gegužės 4 d. 10 val. ankstyvojo skaitymo skatinimo užsiėmimą. Kviečiame registruotis el. paštu asta.jasiulioniene@savb.lt arba tel.  +370 62 829 801.

Renginys „Ku kū, kas tu?“ – projekto „PASKAITYK MAN: ankstyvojo skaitymo skatinimo renginių ciklas tėvams“ dalis. Projektą finansuoja Šiaulių miesto savivaldybė.

Ievos Slonksnytės nuotr.

Komentarai

Skip to content